Як вибирати драйвера для модемів.

Сучасні користувачі нерідко використовують для доступу в інтернет різні модеми. Це можуть бути пристрої, що працюють з мережами 3G і 4G, а також всілякі Wi-Fi модулі. Для забезпечення працездатності зазначеного обладнання важливо встановити відповідні драйвери або ПО.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Увімкніть стаціонарний або мобільний комп'ютер і дочекайтеся запуску операційної системи. Підключіть модем до USB-порту. Якщо ви використовуєте внутрішній Wi-Fi модуль, підключіть його до вимкненого стаціонарного комп'ютера. Для цього на системній платі передбачені порти PCI.
2
Почекайте деякий час, поки операційна система визначить тип підключеного обладнання. Можливо, первісний комплект драйверів буде встановлено автоматично. Перевірте можливість використання модему без установки додаткових додатків.
3
Якщо пристрій працює нестабільно або не всі його функції можуть бути задіяні, знайдіть відповідне ПЗ. Спочатку відвідайте сайт розробників даного модему. На більшості подібних ресурсів існує спеціальний розділ з драйверами і додатками.
4
Введіть назву модему в рядок пошуку. Виберіть потрібну програму, орієнтуючись по номеру версії ПЗ і типу операційної системи. Виконайте завантаження запропонованих файлів.
5
Відкрийте каталог, в який активний браузер зберігає завантажену інформацію. Запустіть файл-інсталятор. Виконайте установку програмного забезпечення для вашого модема.
6
Якщо ви хочете оновити ПО ADSL-модем, вам необхідно використовувати мережевий кабель. Підключіть модем до комп'ютера і ноутбука, використовуючи патч-корд з LAN-коннекторами.
7
Відкрийте сайт розробників модему і з'ясуйте початковий IP-адресу пристрою. Його значення вставте в url-поле браузера і натисніть Enter. Завантажте з сайту файл-прошивку. Вона повинна мати розширення .bin.
8
Після входу в web-інтерфейс модему відкрийте меню Firmware Update або «Оновлення мікропрограми». Змініть прошивку пристрою, вказавши шлях до завантаженого з сайту файлу.
9
Врахуйте, що в більшості випадків всі необхідні драйвери знаходяться у внутрішній пам'яті USB-модема. Не встановлюйте додаткове ПЗ, якщо в цьому немає необхідності.