Як розробити дизайн ванної кімнати. інтер'єр ванної в персикової гамі.

Розробляючи дизайн ванної кімнати, важливо подбати не тільки про те, щоб вона виглядала красиво і модно, а й про те, наскільки в ній буде комфортно. Дизайн ванної може перегукуватися із загальними стильовими рішеннями інтер'єру, а може повністю відрізнятися від загального вигляду квартири.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор;
  • - інтер'єрні журнали.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, який результат ви хотіли б отримати, яка ванна вас повністю влаштує: розкішна або оформлена в стриманому стилі, з класичним або ультрасучасним оформленням. Ознайомтеся з фотоматеріалами інтер'єрних журналів, перегляньте тематичні сайти. Це дозволить вам визначитися з колірними і стильовими особливостями майбутньої ванної кімнати.
2
Вирішіть для себе, яке сантехнічне обладнання буде розміщено в кімнаті. Дізнайтеся точні габарити сантехніки, щоб могли вибирати конкретні моделі конкретних виробників. Отримавши ці дані, виріжте з щільного паперу масштабувати прямокутник, що означає кімнату, і предмети обстановки. Також для подання загальної картини майбутнього приміщення можна скористатися графічним редактором.
3
Переконайтеся, що всі обрані предмети помістяться в ванну, розгляньте необхідність переносу комунікацій. Якщо це все-таки буде потрібно для реалізації ваших ідей, уточніть у представників комунальних служб, чи потрібно узгоджувати з ними ці дії.
4
Проектуючи дизайн ванної кімнати, продумайте оформлення стін, стелі та підлоги. Правильний підбір кольорів і текстури дозволить візуально розширити простір. Так, на стінах великої ванної кімнати повинен бути присутнім великий малюнок, який завжди візуально наближає стіни, зменшуючи кімнату. При стилізації невеликої площі темним тонам віддайте перевагу світлі холодні відтінки. Вдалим декором ванної кімнати стануть вузькі вертикальні бордюри і плитка невеликих розмірів.
5
Якщо вам все-таки ближче декор великих розмірів, розгляньте використання в оформленні кімнати панно з перспективою, наприклад фальш-вікна з гірським або морським пейзажем. Для додання такому вікну більшої реалістичності доцільно використовувати скла, раму, жалюзі або фіранки.
6
Виберіть колір. Насичені і глибокі відтінки червоного, лимонного, бежевого, мідного або рожевого кольорів дозволять створити в кімнаті місце для відпочинку і релаксації. Прозорі ранкові кольору - кремовий, персиковий, сріблястий, небесно-блакитний, осяваючи кімнату світлом, подарують бадьорість і радість майбутнього дня.
7
Класичному стилю притаманне використання таких матеріалів, як мармур і граніт. Якщо ви вирішили витримати дизайн ванної кімнати в цьому стилі, найкраще облицювати стіни мармуровою плиткою або обробити їх венеціанською штукатуркою, що імітує камінь. Підбирайте меблі з натурального каменю. Її малюнок повинен відповідати обробці стін.
8
Більше можливостей поекспериментувати з дизайном дає етнічний стиль. Обробка ванної виробляється натуральним деревом або каменем, переважні відтінки коричневого або сірого кольорів. Додавання елементів простої обробки ручної роботи перетворить стиль кімнати в кантрі. Доповніть його плетеними меблями. Сільський стиль відмінно виглядає в просторій ванній кімнаті.
9
Стиль модерн відрізняється наявністю в кімнаті великої кількості світильників, дзеркал і інших елементів витончених форм. В даному стильовому діапазоні добре поєднуються матові і блискучі, пастельні та білі відтінки. Вибираючи меблі та елементи декору для ванної, врахуйте, що вони обов'язково повинні гармоніювати із загальною гамою дизайну кімнати і, маючи крихкий вигляд, залишатися міцними.
10
Важливим елементом в дизайні ванної є світло. Світильники повинні вписуватися в інтер'єр кімнати як у включеному, так і у вимкненому стані. Зручно використовувати для загального освітлення поворотні точкові світильники. Це дозволить міняти освітлення кімнати в залежності від функціональної зони, використовуваної в той чи інший момент. Якщо на стіні розташовуватиметься дзеркало, встановіть світильники по обидва боки від нього.