Як відзначити день зустрічі випускників.

Зустріч випускників - радісна подія, що навіває величезну кількість спогадів про колишню навчанні. Це може бути зустріч зі шкільними, університетськими товаришами або колишніми однокурсниками з училища. У кожному разі цей захід повинен залишити після себе приємні спогади.
Інструкція
1
Ідея про зустріч випускників зазвичай з'являється у одного з колишніх учнів, друзів, які так і спілкуються після закінчення навчального закладу або ж у їх класного керівника. Зібрати всіх випускників класу або групи зазвичай буває дуже складно і цим займається один з активістів. Але коли всі або більша частина випускників, нарешті, оповіщені, то цього дня чекають з великими надіями на приємне проведення часу.
2
План зустрічі зазвичай складається учасниками заздалегідь, деталі проговорюються по телефону або по соціальним мережам. Сценарій може бути різний. Якщо на вулиці повинна бути прекрасна погода, то найпростіше і веселе, що багатьом спадає на думку - це виїзд на природу. Поїздка на шашлики вимагає ретельної підготовки. Так як одна людина просто не зможе організувати стіл на всіх присутніх, то обов'язки поділяються на всіх учасників зустрічі. Важливо обміркувати не тільки, спосіб приїзду на місце, святковий стіл, але й моменти проведення часу, наприклад гри в бадмінтон, волейбол, футбол. Варто також відразу визначитися, хто і за що буде відповідати протягом зустрічі: приготування шашлику, нарізка салатів, прибирання сміття, організація конкурсів і т.п.
3
Менш клопіткий, але більш витратний варіант - це організація зустрічі в кафе, ресторані, боулінг клубі. В цьому випадку необхідно заздалегідь визначити точну кількість людей, які прийдуть на зустріч. Обговорювати меню також краще завчасно, так як багато кафе і ресторани готують стіл до призначеного часу приходу відвідувачів.
4
Якщо у випускників є можливість на декілька годин зняти яхту або організувати невеликий круїз по річці, морю, то ця зустріч запам'ятається їм надовго. У такій обстановці вони не тільки згадають всі яскраві моменти з навчального життя, а й придбають нові враження, запечатлеют щасливі моменти на фото.