Як вибрати автобусні тури до моря.

Автобусні тури, як спосіб подорожі, мають ряд переваг. В першу чергу, це вартість проїзду (нижче, ніж на поїзді або літаку), а крім того, придбати квиток на автобус, який відправляється до моря, завжди простіше, особливо в розпал відпусток.
Інструкція
1
Спочатку вирішите, до якого морю бажаєте поїхати: Чорного або Азовського. Поцікавтеся думкою близьких, друзів, знайомих, які здійснювали поїздки в ці регіони, почитайте відгуки в інтернеті про населені пункти, рівні обслуговування, ціни і т.п. Відзначте плюси і мінуси.
2
Не купуйте квиток одразу ж у першому туристичному агентстві. Відвідайте кілька офісів різних компаній. Дізнайтеся у співробітників, що включено в тур (проїзд, харчування, проживання тощо), комфортабельні чи автобуси, як часто робляться зупинки, час шляху і т.д. Не забудьте поцікавитися репутацією туристичної компанії. Виберіть ту, яка не перший рік займається організацією таких турів і має велику кількість позитивних відгуків від людей, яким ви довіряєте. Ретельно проаналізуйте всі отримані пропозиції і зробіть остаточний вибір.
3
Зупиніть свій вибір на курортах Азовського моря, якщо не любите суєту і велика кількість народу або їдете відпочивати з маленькими дітьми. Наприклад, відвідайте станиці Пересип, Должанська та інші: пляжі піщані, море тепле і неглибоке. Тут знайдеться маса розваг на будь-який смак: екскурсії, рибалка, музеї і т.п. Крім того, на берегах Азова є багато санаторіїв, де можна поправити здоров'я.
4
Відвідайте Анапу. У місті можна знайти багато способів цікавого проведення часу. Наприклад, любите історію - побувайте на екскурсіях в Тамані, Горгиппии, цікавитеся виноробством - на винзаводі ім. Леніна вам розкажуть про етапи виробництва вина і проведуть дегустацію. Дітям сподобається в дельфінарії і аквапарку.
5
Хочете зайнятися дайвінгом під час відпустки - вибирайте Геленджик, Сочі. Там у численних клубах і дайвінг-центрах, разом з досвідченими інструкторами, ви познайомитеся з визначними пам'ятками підводного світу: затонулими об'єктами, своєрідними морськими ландшафтами і багатьом іншим.
Корисна порада
Врахуйте, хоча спектр розваг на Чорноморському узбережжі значно більше, порівняно з Азовським, але ціни там дещо вища.