Як зробити штрих-код.

Зовні штрих- код представляє собою на перший погляд позбавлену логіки послідовність чорних смуг різної товщини на білому фоні. Однак насправді в цій послідовності є внутрішні принципи побудови, які є єдиними для всіх штрих- код ів. І завдяки їм кожен штрих- код є унікальним.
Інструкція
1
Щоб зробити шрітх- код, вам потрібно звернутися в організацію ЮНІСКАН/ГС1 РУС. Саме вона, будучи єдиним представником міжнародної системи GS1 в Росії, займається видачею глобально-унікальних розрядних код ов для товарів і послуг.
2
Після того, як ви отримали уявлення про систему та міжнародних стандартах штрих код ірованія продукції, звернувшись в організацію ЮНІСКАН, щоб зробити штрих- код и на продукцію, вам належить здійснити наступні дії: • Заповнити заяву на вступ до асоціації за передбаченою формі. • Вибрати з усього асортименту вашої продукції той перелік, на який ви хочете зробити штрих- код и. • Оплатити реєстраційний внесок і вартість річного перебування в ассоціаціі.Подтверждающіе документи відправте в ЮНІСКАН/ГС1 РУС.
3
Після реєстрації в системі ЮНІСКАН і отримання всієї необхідної інформації для створення і друку штрих- код ов скачайте спеціальну утиліту, яка дозволяє по введеної інформації зробити штрих- код. Програма називається BarCode. З її допомогою ви зможете отримати графічне зображення штрих- код а. Отриманий штрих- код ви можете нанести на упаковку продукції або відобразити на етикетках.
Зверніть увагу
Щороку, починаючи з реєстрації та асоціації ГС1, вашої організації належить виплачувати членський внесок.