Як дізнатися погоду на завтра.

Готуючись до нового дня, буває складно визначитися - одягнутися тепло або вибрати легкий одяг, взути босоніжки або гумові чоботи, брати з собою парасольку або сонцезахисні окуляри. Щоб бути у всеозброєнні, необхідно знати прогноз погоди на завтра. Дізнатися його можна кількома способами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - довіритися синоптикам і дізнатися прогноз погоди, послухавши радіо чи подивившись телевізор. Як правило, в теле- і радіоефірі розмову про погоду заходить після кожного випуску новин.
2
Немає можливості чекати інформаційний випуск новин - загляньте в інтернет. Величезна кількість сайтів сьогодні розміщується коротку та детальну інформацію про температуру повітря, вологість, силу вітру і так далі.
3
Є й інші способи обчислити погоду на завтра. Наприклад, за місячним календарем. Відомо, що місяць у вогненних знаках (Овен, Лев, Стрілець) обіцяє теплий день. Знаки повітря (Близнюки, Терези, Водолій) приносять з собою багато сонця. А от коли місяць знаходиться в знаках Землі (Телець, Діва, Козеріг), помітно холоднішає. Стихія води (Рак, Скорпіон, Риби) приносить із собою сльоту або вологість.
4
Також варто звернути увагу і на народні прикмети, пов'язані з погодою. Вони завжди підкажуть, чого від матінки-природи очікувати на день прийдешній. Увечері уважно подивіться на захід. Яскрава червона лінія горизонту - до ясної вітряної погоди. Сонце заходить в хмару - до дощу.
5
Яскраві зірки на зимовому небі обіцяють тріскучий мороз. Влітку таке явище - до спекотної спеці. Якщо здається, що на нічному небосхилі зірок мало, готуйтеся до похмурій погоді і дощів.
6
Навесні, як тільки зацвіла черемха, обов'язково будуть заморозки. Якщо на клумбах квіти виділяють аромат сильніше, ніж звичайно, бути дощу. Також до негоди складається, немов віяло, пухнастий білий кульку кульбаби.
7
Відчувають зміну погоди і тварини. Перед заморозками і негодою кішки шукають в будинку кут тепліше. А передчуваючи спекотні, сонячні дні, навпаки, вибирають прохолодне місце. Горобці чистять пір'ячко в пилу - буде дощ, купаються в калюжі - до спекотним дням. Гуляючи з собакою, ви помітили, що вона копається в землі - чекайте опади. Поводиться спокійно - до теплої погоди.