Як підключити до комп'ютера мобільний телефон. Підключення мобільного телефону до комп'ютера.

Мобільний телефон став невід'ємним атрибутом кожної людини. Можливості його застосування розширюються з випуском кожної нової моделі - тепер це не просто телефон , а багатофункціональний пристрій. За допомогою нього можна слухати музику, дивитися відео, грати в ігри, вийти в інтернет і навіть працювати. Більш повно реалізувати можливості телефон а можна за допомогою підключення його до персонального комп'ютера.
Вам знадобиться
  • DATA-кабель, інфрачервоний порт, Bluetooth, USB подовжувач, диски з драйверами.
Інструкція
1
Здійснивши підключення мобільного телефон а й комп'ютера, у вас з'являться нові способи по реалізації можливостей свого телефон а. На сьогоднішній день найбільш широкого поширення набули такі види підключення телефон а до комп'ютера. Перший: дротове підключення - за допомогою DATA-кабеля; другий - оптичний, інфрачервоний порт; і третій вид підключення - радіо підключення, за допомогою Bluetooth. Так само знадобитися програмне забезпечення, пакет драйверів для вашої моделі телефон а і сама програма для комп'ютера.
2
Увімкніть комп'ютер і телефон . Підключіть до USB порту комп'ютера один з пристроїв, яке у вас є в наявності. Інфрачервоний порт краще підключити через USB подовжувач, так що б сам інфрачервоний порт знаходився на рівній поверхні, це обумовлено принципом роботи даного пристрою. Для інфрачервоного порту і Bluetooth можливо знадобитися установка додаткових драйверів, встановіть їх з диска йде в комплекті з пристроєм.
3
Тепер підключіть телефон до гнізда DATA-кабеля, якщо використовуєте його, або зайдіть в меню телефон а і включіть інфрачервоний порт або Bluetooth. При з'єднанні DATA-кабелем виявлення телефон а відбудеться автоматично. Для виявлення телефон а за допомогою інфрачервоного порту, порт телефон а потрібно розмістити навпроти інфрачервоного порту підключеного до комп'ютера, на відстані 5-15 см. Для підключення за допомогою технології Bluetooth, потрібно активувати функцію виявлення пристрою на телефон е або комп'ютері, коли пристрій буде знайдено, підтвердіть з'єднання.
4
Як правило, після встановлення з'єднання, для повноцінної роботи комп'ютера з телефон ом потрібно встановити на комп'ютер драйвера для телефон а і програму, яка полегшить використання функцій телефон а з комп'ютера, вона називається PC Suite. Ця програма і драйвера знаходяться на диску, який йшов в комплекті з телефон ом, також його можна купити окремо в спеціалізованих магазинах, але найкращий варіант, це скачати з інтернету останню версію, з офіційного сайту виробника телефон а, поширюється вона безкоштовно. Тепер можна закачати на телефон улюблену музику або відео, встановити ігри та додатки, а також скопіювати з телефон а на комп'ютер фотографії та відео зроблене телефон ом .
Зверніть увагу
Найбезпечніший і швидкісний спосіб це дротового (DATA-кабель). Передача даний за допомогою інфрачервоного порту найменш швидкісна і вимагає суворої орієнтації устройств.Bluetooth найменш безпечний, тому що передача йде по радіо каналу і може бути перехоплена, проте це найбільш сучасний вид з'єднання, що забезпечує достатню швидкість і свободу переміщення пристроїв в радіусі 10-20 метрів .
Корисна порада
За допомогою Bluetooth до комп'ютера можна підключити не тільки телефон, є багато пристроїв підтримують даний протокол передачі даних.