Як відключити інтернет в мережі. відключати інтернет на комп'ютері за часом.

Інтернет настільки щільно увійшов в повсякденне життя, що в тій чи іншій мірі став задовольняти потреби практично всіх категорій населення. Проте в деяких випадках всесвітня мережа здатна нашкодити користувачам, і тоді їм потрібно відключити доступ до інтернету.
Інструкція
1
У більшості випадків при відключенні інтернету в мережі потрібно лише перервати сеанс зв'язку. Для цього зайдіть в головне меню «Пуск» на своєму комп'ютері та натисніть на розділ «Панель управління». У списку, підрозділів знайдіть графу «Центр управління мережами», натисніть на неї, після чого відшукайте посилання на поточне підключення. Клацніть по цьому посиланню і в нижній частині вікна знайдіть кнопку «Відключити». Як тільки ви натиснете на неї, з'єднання з мережею інтернету перерветься.
2
Якщо вам потрібно заборонити користуватися інтернетом, метод відключення від всесвітньої мережі буде іншим. Наприклад, коли комп'ютером користуються відразу кілька членів сім'ї і вам необхідно контролювати одного з них, скористайтеся функціями захисної програми Касперського. Зайдіть в систему Kaspersky Internet Security, натиснувши на відповідну іконку, і знайдіть вкладку «Батьківський контроль». У переліку функцій відшукайте посилання «відключити доступ до інтернету» або «обмежити», де проставте той час, на який потрібно відключити вихід в інтернет.
3
Часом на час своєї відсутності необхідно відключити доступ до інтернету всім можливим користувачам. У цьому випадку запустіть браузер Internet Explorer і знайдіть у розділі меню «Сервис» посилання «Властивості оглядача». Натисніть на це посилання і у вікні, виберіть підрозділ «Зміст». Після чого перейдіть на вкладку «Обмеження доступу» та натисніть на активну посилання «Включити».
4
Пошукайте у тому ж підрозділі «Обмеження доступу» вкладку «Загальні» і клацніть по посиланню «Створити пароль». Використовуючи знаки, латинські, російські літери і цифри, згенеруйте пароль, введіть його два рази і створіть підказку. Потім натисніть на «ОК», встановивши тим самим пароль доступу до інтернету, і крім вас більше ніхто не зможе виходити в глобальну мережу.