Як відокремити спальну зону. з чим треба випрати костюм щоб він не фарбувався.

Необхідність відокремлювати функціональні зони - звичайна проблема малогабаритних квартир. Навіть за наявності окремої спальної в ній можуть розміщуватися не тільки ліжко, але і гардеробна, робочий куточок і різні предмети побуту в залежності від потреб господарів. Щоб оформити затишне місце для сну, рекомендується обгородити його від решти приміщення фіранкою або пологом.
Вам знадобиться
  • - дерев'яний портал;
  • - карниз для штор;
  • - тканина для фіранок;
  • - підхоплення і гачки для подхватов;
  • - москітна сітка або балдахін;
  • - кріплення для полога (стельові кільця, тримач, карниз);
  • - оздоблювальні матеріали для спальної та інших зон;
  • - світильники для різних зон кімнати.
Інструкція
1
Закрийте ліжко і тумбочки завісами. Це один з найбільш доступних, недорогих способів зонування спальні. Текстиль - надзвичайно затишний, домашній матеріал, який ідеально підходить для оформлення місця для сну. В якості основних портьєр рекомендується вибрати важку тканину і скомбінувати її з легким, невагомим полотном. Вдале поєднання - жаккард і підкладка з тафти. З таких подвійних штор вийдуть витончені об'ємні драпірування.
2
Повісьте завіси на дерев'яну раму у формі літери «П» (портал) - так межа між спальної та іншими функціональними зонами приміщення стане більш чіткою. З лівого і правого боків порталу закріпіть спеціальну швейну фурнітуру - фіксатори-гачки для подхватов. При необхідності можна прибрати перегородку в смужки тканини, застебнути їх на декоративні ґудзики і повісити на фіксатори.
3
Підкресліть різні зони спальної внутрішньою обробкою. Місце для сну оформите в єдиному стилі з завісами - використовуйте для покривала і декоративних наволочок жаккард і тафту. Ліжко можна встановити на подіум, а стеля над нею прикрасити інакше, ніж у решті приміщенні. Для зонування кімнати ідеально підійдуть підвісні стельові системи, але можна обійтися і шпалерами різних кольорів та фактур.
4
Використовуйте різні світильники: у ложа встановіть торшер, на робочому столі - настільну лампу, а над гостьовою або ігровою зоною - стельову люстру.
5
Повісьте над ліжком моксітную сітку або балдахін. Це зручний варіант оформлення спальної зони, якщо особливості приміщення не дозволяють встановити окремий портал зі шторами. Заховати ложе під пологом можна незалежно від місця його розташування.
6
Якщо ліжко присунена узголів'ям до стіни, найпростіше встановити балдахін на спеціальний утримувач. Коли уздовж стіни розташовується бокова частина меблів, рекомендується повісити над спальним місцем шторний карниз. У середині приміщення фіранку зручно розташувати на чотирьох стельових кільцях. Пропустіть через них довгу москітну сітку або портьєрні тканини, а потім натягніть полог на дерев'яні рами по обидва боки ліжка.
Корисна порада
Якщо дозволяють ваші фінансові можливості, розділіть спальну зону стаціонарними перегородками з пластику, гіпсокартону або скла. Прозорі екрани можна затонувати або задекорувати вітражними фарбами. Серед модних трендів - квартири-студії на європейський манер. У таких приміщеннях зносяться всі ненесучі стіни, а поділ функціональних зон виконується за допомогою легкої меблів і мобільних перегородок на роликах. За допомогою пересувних стінок можна легко сховати спальну зону, а при необхідності швидко трансформувати приміщення.