Як підвищити вагу дитини.

Діти з недоліком ваги дуже вразливі, часто у них знижений імунітет. Стреси і слабка нервова організація сприяють ще більших втрат маси тіла. Як допомогти малюкові набрати вагу і вирости сильним і здоровим людиною?
Інструкція
1
Виявивши, що ваша дитина значно відстає у вазі від однолітків, обов'язково проконсультуйтеся з педіатром. Можливо, будуть потрібні спеціальні препарати, лікарські настої. Сучасна медицина накопичила багатий досвід у лікуванні подібних проблем дитячого організму.
2
Змініть режим харчування малюка, збільшуйте число годувань. Збагатите денний раціон їжею з великим вмістом белов, жирів і вуглеводів. Запропонуйте дитині на сніданок і полуденок здобні булочки з маслом, а на вечерю подайте яловичий шніцель з різноманітними кашами, картоплею. Споживання солодощів краще обмежити. У вас навряд чи вийде вмовити дитину з'їсти повноцінний обід із трьох страв, якщо попередньо він ласував цукерками.
3
Зазвичай у дітей з невеликою вагою поганий апетит. Зробіть прийом їжі регулярним, в один і той же час. Відмовтеся від звички відволікати малюка під час їжі переглядом мультфільмів і читанням казок. Батькам здається, що карапуза, захопленого пригодами улюблених героїв, погодувати простіше. Але при порушенні нервової системи з'їдена їжа погано засвоюється дитячим організмом.
4
Відродити традицію сімейних неквапливих обідів. Сідайте за красиво сервірований стіл, запропонуйте молодшому члену сім'ї дорослі столові прилади. Не пошкодуйте часу на різноманітність і прикраса страв.
5
Фізичне навантаження збільшує м'язову масу. Запишіть дитину в спортивну секцію, простежте за регулярним відвідуванням уроків фізкультури. Тільки обов'язково враховуйте бажання і стан здоров'я дитини. Слабкий і хворобливий організм необхідно навантажувати поступово. Краще почати з звичайної ранкової гімнастики, пробіжок на свіжому повітрі. Найчастіше виїжджайте на природу. Пікніки, купання в найближчому водоймищі, зимові лижні прогулянки лісом підвищать тонус організму, що росте.