Як використовувати камеру телефону Як веб-камеру. телефон Як веб камера.

Відправлення ММС-повідомлень, спілкування по Skype, відеозйомка - все це вимагає наявності відеокамери, а у випадку з комп'ютерами - веб-камери. Найпростішу веб-камеру зараз можна придбати практично в будь-якому магазині техніки. Але якщо її немає під рукою, можна в цих цілях використовувати відеокамеру мобільного телефону, в якому є подібна функція.
Інструкція
1
Можна підключити телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю або через Bluetooth, алгоритм такий: запам'ятайте найменування та вміст тієї папки в телефоні, в яку телефон зберігає картинку після відеозйомки (збережіть настройки за умовчанням або визначте потрібну вам папку).
2
Увімкніть відеокамеру і запишіть необхідну відео
3
Натисніть «зберегти» - знімок зберігається в папці
4
У списку файлів в папці знайдіть новий (за датою або імені). Скопіюйте запис на комп'ютер
5
Для того щоб відеокамера телефону управлялася з комп'ютера, необхідна DES (Data Exchange Software), а також АТ-команди. Також існує спеціальна програма Mobile Web Camera (тобто мобільна веб-камера), яку можна купити або скачати безкоштовну тестову версію в інтернеті. Ця програма складається з 2х компонентів: додаток, який встановлюється на мобільний телефон і драйвер, який забезпечує сумісність з різними додатками для Windows для прийому відеофайлів.
Звичайна вебкамера пов'язана з комп'ютером проводом, довжина якого не перевищує півтора метрів. Набагато зручніше мати камеру, яку можна брати з собою куди завгодно і вести пряму трансляцію. Якщо ви володієте мобільним телефоном з фотоапаратом, значить, така камера у вас вже є.
Інструкція
1
Встановіть на свій телефон програму Mobile Webcam, скачавши її з наступної сторінки: http://www.mobile-mir.com/ru/MobileWebCam.php
2
Зареєструйтеся на наступній сторінці: http://webcam.mobile-mir.com/ru/reg.phpУкажіте свій справжній поштовий ящик. Після реєстрації знайдіть в ньому повідомлення для підтвердження, після чого перейдіть по входить до його складу посиланням. Врахуйте, що ваша адреса електронної пошти стане доступний публічно, хоча і з примітивною захистом від спаму. а видалення облікового запису не передбачено.
3
Правильно налаштуйте в телефоні точку доступу (APN), щоб уникнути завищеною тарифікації трафіку.
4
В телефоні виберіть для програми наступні настройки: доступ в інтернет - питати один раз, доступ до мультимедіа-пристроїв - питати один раз. Якщо телефон працює під управлінням операційної системи Symbian, шукайте пункт для здійснення відповідних налаштувань не в папці меню з додатками, а в Диспетчері додатків.
5
Запустіть програму на телефоні . У її меню виберіть пункт "Settings". В поле "Login" введіть ім'я, яке ви вказали при реєстрації. В поле "Pause" введіть інтервал між автоматичним фотографуванням в секундах. Якщо доступ до інтернету у вас безлімітний, не робіть цей інтервал занадто малим.
6
Виберіть в меню пункт "Start webcam". Дозвольте додатком доступ до камери, а потім - і до інтернету.
7
Увійдіть на сайт під логіном і паролем. Форма для їх введення розташована за наступним посиланням: http://www.mobile-mir.com/wc/indexRU.php
8
Після входу перейдіть за посиланням, позначеної як «Веб-камера». Ви зможете дивитися, що знімає ваша веб-камера в даний момент, а також за бажанням робити її приватній або публічною.
9
Роблячи камеру публічною, будьте обережні! Не допускайте попадання в об'єктив камери в цьому режимі того, чого ви самі не хочете показувати публіці, власної або чиєїсь ще конфіденційної інформації. Не транслюються зображень, здатних видати ваше місцезнаходження. Не забувайте також і про існування авторських прав. Крім цього, пам'ятайте, що для трансляції відеопотоку така веб-камера, на відміну від звичайної, непридатна. Вона здатна відправляти лише фотознімки з певними інтервалами.
10
Для того, щоб дізнатися, за яким URL ваша камера доступна іншим, перейдіть за посиланням «Отримати HTML-код». Для вибору і подальшого перегляду потоків з чужих камер перейдіть на наступну сторінку: http://webcam.mobile-mir.com/ru/allWebCams.php
11
Якщо ви хочете використовувати телефон для відеоспостереження, переконайтеся, що він володіє функцією автоматичного відновлення GPRS-з'єднання при його обриві. Поставте його на постійну зарядку. Не забувайте поповнювати його рахунок. Не робіть таку камеру публічною. Використовуйте тільки безлімітний доступ. Обов'язково розмістіть в приміщенні табличку, що попереджає про наявність відеоспостереження.