Як привітати в день народження діда.

Літні люди нерідко ставляться до чергового дня народження без особливої радості, адже ця дата в черговий раз підкреслює, що вони стали ще старше. Однак онуки та інші члени сім'ї здатні зробити так, щоб їх дідусь в цей день відчув себе потрібним, шановним і щасливою людиною.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - гроші;
  • - телефон;
  • - ватман;
  • - фотографії;
  • - маркери.
Інструкція
1
Спробуйте знайти друзів діда, з яким він втратив контакт. На це потрібно багато часу до свята, проте радість від подібного сюрпризу буде по-справжньому велика. Дізнайтеся у дідуся імена його товаришів, товаришів по службі, а також тих, про кого він постійно згадує через довгі роки. Знайдіть у соцмережах дітей чи онуків цих людей, або скористайтеся послугами адресних бюро. Написаний від руки лист або телефонний дзвінок від старих друзів здатні затьмарити будь-які матеріальні подарунки.
2
Замовте привітання на місцевому радіо. Для старшого покоління теплі слова в ефірі і улюблена пісня і раніше здаються значущими. Незважаючи на нинішню доступність будь-якої музики, яка звучить особисто для вашого діда пісня здатна викликати у нього вельми сильні емоції.
3
Постарайтеся зібратися всією родиною за святковим столом. Якщо діти, онуки і навіть правнуки літньої людини живуть у різних містах, їх одночасний візит стане справжньою радістю. Домовтеся з усіма заздалегідь, щоб родичі змогли підкоригувати свої плани.
4
Зробіть стінгазету. Наклейте сімейні фотографії, напишіть від руки побажання, попросіть маленьких дітей зробити малюнки. Постарайтеся об'єднати зміст стінгазети однією темою, наприклад, «яскраві моменти в житті нашого дідуся». Будьте впевнені, що такий подарунок він буде часто переглядати і показувати сусідам і знайомим.
5
Постарайтеся об'єднатися разом з усіма родичами і подарувати вашому дідові те, про що він мріяв довгий час. Літні люди нерідко відмовляють собі в чому, і з роками цей комплекс лише посилюється. Поїздка на море, в закордонний санаторій, або річ, про яку завжди мріяв ваш дід: саме зараз стоїть радувати близької людини такими подарунками, адже, на жаль, до наступного дня народження діда такої можливості може вже не бути.
Корисна порада
Якщо ваш дід довгі роки пропрацював на одному і тому ж місці, приємним сюрпризом стане привітання від колишнього керівництва. На жаль, співробітники підприємства нерідко забувають про тих, хто давно пішов на пенсію. Телеграма або листівка з місця роботи дозволить дідові відчути, що довгі роки праці не пройшли даром.