Як одягатися, якщо ти маленького зросту.

Маленький зріст багатьма розглядається як серйозний недолік. Але якщо навчитися правильно одягатися і зробити одяг своїм помічником і союзником, то навіть при невисокому зростанні можна виглядати цілком пропорційно і гармонійно.
Інструкція
1
Вибирайте одяг однакового кольору. Фігура не повинна бути розбита на кілька блоків, уникайте контрастів між верхом і нижньою частиною. Монотонна колірна гамма зробить вас худее і вище. Навіть ремінь на штанах чи джинсах повинен бути точно такого ж кольору.
2
Купуйте одяг темних тонів. Світлі тони роблять фігуру ширше і повніше, а значить, нижче. Вітаються вертикальні малюнки, візерунки, декоративні шви, однобортні застібки. Горизонтальні лінії зроблять фігуру ширше і коротше. Уникайте одворотів брюк, оборок, нашитих поперек грудей, горизонтальних складок на джинсах.
3
Носіть речі, щільно облягають тіло, це зробить вас візуально вище. Купуйте тільки свій розмір, «на виріст» купувати одяг не потрібно. Віддавайте перевагу вузьких брюк, джинсів. Широкі, також, як і горизонтальний малюнок, зроблять вас ширше, а не вище. Утримуйтеся від усього занадто широкого - від великих комірів, накладних кишень, широких рукавів і великих гудзиків. Великі прикраси теж можуть зіпсувати загальне враження.
4
Добре виглядають на невисоких стоячі коміри, коміри-гольф. Светри, водолазки - ваш варіант. У холодну пору року носіть красиві довгі шарфи в тон головного убору. Чоловікам показані вузькі краватки, які допомагають виглядати вище.
5
Невисоким чоловікам потрібно уникати довгих пальт і плащів. Віддайте перевагу подовженим курткам і піджаків. Жінкам не варто носити занадто довгі спідниці, так як вони вкорочують фігуру. Оптимальна довжина - до колін. Ви будете здаватися більш стрункою, якщо спідниця трохи звужується донизу.
6
Мініатюрним жінкам потрібно вибирати взуття в тон колготок і спідниці. Дуже важлива висота каблука. Занадто високі підбори порушують пропорції фігури. Найбільш відповідна висота 5-7 см. Пошукайте туфлі з глибоким вирізом, вони подовжують ногу. Не носіть взуття на товстій платформі, так ви здастеся ще нижче.
7
Приділіть увагу підбору аксесуарів. Уникайте великих сережок, кулонів, намиста. Вибирайте тонкі пояски, невеликі сумки. Маленька жінка з великої сумкою виглядає негармонійно.