Як поліпшити швидкість і реакцію.

Швидкість і реакція, якщо вони добре розвинені, допомагають завжди залишатися напоготові і уникнути небезпечних і навіть смертельних ситуацій. Спеціальні вправи дозволяють навчитися швидкому реагуванню на подразники, які передують якого-небудь дії.
Інструкція
1
Почніть тренування з досить простого ігрового вправи «хлопавки». Попросіть партнера встати напроти вас і розташувати долоню так, щоб вам було зручно бити по ній. Ваше завдання - потрапити кулаком по долоні, а вашого партнера - спробувати випередити вас і вчасно прибрати її. Через деякий час помінятися ролями.
2
Скористайтеся ще одним простим вправою, яке часто застосовують актори чи спортсмени в синхронних видах спорту. Встаньте напроти вашого партнера. Нехай він здійснює будь-які рухи, які тільки прийдуть в голову. Ваше завдання - повторювати за ними все в точності, дію як можна більш синхронно. Швидкість зміни рухів повинна з часом зростатиме. Це допоможе вашому мозку працювати активніше, миттєво віддаючи накази м'язам.
3
Спробуйте потренуватися серед групи людей. Підійде відома всім гра «Займи стілець». По центру кімнати ставлять у вигляді кола стільці, кількість яких на 1 менше, ніж гравців. Включається музика, і учасники починаю рухатися навколо стільців. Як тільки музика припиняється, необхідно швидко сісти на будь стілець. Той, хто не встиг, вибуває, забираючи з собою один зі стільців. У підсумку залишається один переможець, найшвидший і спритний з усіх.
4
Займайтеся бігом на короткі дистанції. Цей вид спорту тренує «вибухову» швидкість м'язів і реакцію на навколишні умови, оскільки за короткий час необхідно якомога швидше дістатися до фінішу. Підвищуйте швидкість бігу поступово, з кожною пробіжкою, інакше може виникнути перевтома.
5
Запишіться в секцію боксу. Це чудовий спорт для тренування швидкості і реакції, хоча і досить травмонебезпечний. Поступово ви навчитеся передбачати поведінку суперників і швидко наносити відповідні удари.
6
Розвивайте не тільки м'язову швидкість і реакцію, а й мозкову. Нехай ваш партнер підготує певну кількість питань у тій області, в якій ви розбираєтеся хоча б трохи. Далі можна тренуватися кількома різними способами, наприклад, відповісти на якомога більшу кількість запитань за хвилину або ж встигнути відповісти на питання за 10-20 секунд і т.д.