Як купити швейну машинку.

Вибір і покупка швейної машини заняття дуже непростое.Вознікает безліч питань: який виробник краще, які документи та інструкції потрібно перевірити перед покупкою, що повинно бути в комплектації і які функції повинна виконувати машинка.
Інструкція
1
Перш ніж купити швейну машину, необхідно визначитися, як ви будете її використовувати. Максимально проінформуйте продавця-консультанта про свої вимоги і бажаннях.
2
Більшість машинок призначені в основному для пошиття не товста матеріалів. Деякі деталі зроблені з легких сплавів металу, і якщо таку техніку використовувати неправильно, то вона може просто зламатися. Не можна на таких машинах вставляти блискавку в шкіряну куртку або прошивати товстий шов на джинсах. Не рекомендується використовувати грубі і товсті нитки, так як це може призвести до зносу човника.
3
Якщо ви вирішили купити багатофункціональну швейну машину, яку будете багато разів використовувати, то в першу чергу зверніть увагу на надійність, а після на вартість і останній дизайн. Якщо ви обмежені у фінансових коштах, тоді купуйте техніку економ класу і при експлуатації чітко виконуйте всі вимоги.
4
Якщо ви хочете, щоб машина виконувала багато різних рядків і попереджала про кожну неправильно виконаної операції, купіть сучасну техніку з програмним управлінням. На ній є дуже зручний дисплей, і така машина може виконувати велику кількість функцій. Але така техніка досить дорога, і відремонтувати її в разі поломки буде складно.
5
Вибирайте швейну машину з великою кількістю видів рядків: потайний шов, зигзаг, потрійний посилений прямий шов, декоративна еластична строчка, імітація оверлочних шва. Головна характеристика при виборі швейної машини - це тип човника. Якщо ви купуєте недорогу техніку, тоді човник там буде вертикальний.
6
Горизонтальний човник є найбільш зручним засобом. Як правило він вже встановлений в машину. Пластмасова шпулька зверху знаходиться за прозорою пластмасовою кришкою, тому ви завжди можете побачити, коли закінчилася нитка. У таких машин тихий і плавний хід. Якщо у вас є можливість, то купіть техніку такого типу, вони дуже зручні в роботі.
7
При виборі швейної машинки перевірте наявність інструкції російською мовою і комплектацію, що вказана в інструкції. Можете вимагати показати сертифікат підприємства. Попросіть продавця - консультанта продемонструвати вам всі основні операції, які може робити купується машинка.