Як приготувати сир. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Любов до твердого сиру цілком виправдана. Даний продукт корисний і смачний, він підходить до будь-якого столу і доречний в будь-якій компанії. Сьогодні твердий сир, це досить дороге задоволення, особливо якщо ви любите гарні продукти.

Тому доцільно робити сир будинку, у власній кухні. Тим більше цей сир буде куди корисніше, адже у вас буде можливість взяти тільки якісні домашні продукти для його приготування. Такий сирок не страшно давати малюкам, хімії в ньому не буде взагалі. Отже, щоб зробити сир в домашніх умовах, потрібно не багато.

Вам знадобитися:

1. Кілограм сиру (можна взяти сир домашній закваски);

2. Півтора літра молока;

3. Одне куряче яйце, або два перепелиних;

4 . 100 грам вершкового масла;

5. Сода, сіль.

Всупереч побоюванням, приготувати сир можна швидко і без особливих клопотів. Проте, над плитою постояти доведеться, тому як сир потребує уваги. Щоб сир вийшов, потрібно дотримуватися наступних інструкцій:

1. Візьміть алюмінієву каструлю, викладіть в неї сир і залийте молоком. Відзначимо, що молоко краще попередньо закип'ятити і остудити.

2. Поставте каструлю на повільний вогонь і почніть розмішувати.

3. У певний момент сир почне брати на себе молоко і «в'язатися», тоесть липнути на ложку. Коли сир перетворитися в однорідний грудку, зніміть його з вогню.

4. Суміш потрібно викласти в марлю віджати. Так все зайве молоко піде, а маса, яка залишиться в марлі і стане вашим майбутнім сиром.

5. Одержаний грудку, потрібно злегка замісити.

6. Після візьміть ту ж каструлю і розтопіть в ній вершкове масло.

7. Візьміть яйце і збийте його.

8. Коли масло розтане, додайте туди сирну масу і збите яйце - розмішайте. Потім покладіть чайну ложку соди і чайну ложку солі. Почніть заважати.

9. Вам потрібно варити суміш близько 10-15 хвилин на повільному вогні, постійно розмішуючи.

10. Суміш потрібно знімати з вогню, коли стане схожа на розплавлений сир. Відзначимо, що чим довше ви варите сир, тим твердіше він буде.

11. Коли сур готовий візьміть зручну форму, вистелити її харчовою плівкою і вилийте туди гарячий сир і так ставте холонути. Коли сир застигне, його можна буде просто дістати з форми, порізати і подати на стіл.

Як бачите, приготувати сир не так вже й складно. Головне, це не давати суміші на вогні пригоряти, це може порушити структуру сиру. Крім того, для приготування краще використовувати домашнє молоко, масло і яйця. В цьому випадку ви отримаєте стовідсотковий домашній продукт.