Як відновити всі віддалене.

Нерідко користувачі видаляють важливу інформацію з жорсткого диска. Іноді можуть виникнути ситуації, коли загублені цілі розділи накопичувачів, а не окремі файли. У таких випадках важливо використовувати правильну послідовність дій.
Вам знадобиться
  • - Acronis Disk Director;
  • - чистий DVD-диск;
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Спочатку відновите видалені розділи жорсткого диска. Ця процедура здійснюється за допомогою програми Disk Director компанії Acronis. Скачайте образ диска з даною утилітою. Перед завантаженням прочитайте опис і переконайтеся в тому, що ви зможете запустити додаток в DOS-режимі.
2
Запишіть файли образу на дисковий накопичувач. При цьому дотримуйтесь правил запису Мультізавантажувальний DVD. Перезавантажте комп'ютер, попередньо вставивши диск в привід. Запустіть програму з накопичувача.
3
Активуйте ручний режим роботи з додатком, вибравши однойменний пункт у вкладці «Вид». Вивчіть графічне зображення вінчестера і знайдіть розділеного область. Виділіть її правою кнопкою миші і перейдіть в категорію «Додаткове».
4
Запустіть опцію «Відновлення». Ще раз виберіть ручний режим роботи, натисніть кнопку «Далі», вкажіть глибокий тип пошуку і перейдіть до наступного меню. Почекайте деякий час. На дисплеї будуть відображатися знайдені розділи, які були недавно видалені.
5
Виділіть лівою кнопкою миші потрібний том і натисніть кнопку «Далі». Тепер необхідно запустити процес відновлення розділу. Для цього відкрийте вкладку «Операції» та натисніть кнопку «Виконати».
6
Після перезавантаження комп'ютера переконайтеся в тому, що віддалений розділ тепер доступний для роботи. Переконайтеся у відсутності загублених файлів. Якщо такі були виявлені, встановіть програму Easy Recovery.
7
Запустіть програму і перейдіть до опції «Пошук видалених файлів». Виберіть розділ жорсткого диска, який нещодавно був відновлений. Вкажіть параметри сканування томи. Краще відразу використовуйте поглиблений аналіз. Виберіть типи файлів, які важливо відновити.
8
Збережіть знайдені документи на інший розділ жорсткого диска. Якщо вінчестер не поділений на томи, використовуйте зовнішній накопичувач для відновлення інформації.