Як встановити 2 сім-карти.

Наявність двох SIM-карт відкриває доступ до двох мереж в одному мобільному телефоні, що дозволяє скористатися різними послугами кожної з двох мереж. Без спеціального пристрою ви можете використовувати лише одну мережу. При цьому переваги наявності двох SIM-карт в одному телефоні перевищують недоліки.
Інструкція
1
Купіть подвійний тримач SIM-карти. На ринку доступно кілька видів таких пристосувань. Залишається тільки вибрати такий, для якого вам не знадобиться обрізати SIM-карти. Самостійна обрізка SIM-карти - справа небезпечна, так як в його процесі ви можете знищити SIM-карту зовсім.
2
Вставте одну з ваших SIM-карт в один з слотів подвійного держателя так само, як в звичайний утримувач. Можливо, вам доведеться видалити наклейки або обгортки, які деякі виробники подвійних держателів використовують для кріплення SIM-карт. В іншому випадку в тримачі може матися маленький металевий клапан, який необхідно вставити після SIM-карти, щоб утримувати її на місці. Потім аналогічно вставте другу SIM-карту в інший слот.
3
Помістіть подвійний тримач SIM-карти в телефон, вставивши одну його сторону в звичайне місце для SIM-карт. Залежно від моделі держателя слід його встановити або вертикально (це значить, що ви помістіть акумулятор у верхній частині обох сім-карт), або горизонтально. В останньому випадку вам потрібно зробити наступне: вставте одну сторону держателя у відповідний слот для SIM-карт, помістіть батарею над ним, а потім просто вкладіть іншу SIM-карту. Дві SIM-карти будуть вкладені з одного боку батареї.
4
Переверніть телефон екраном вгору. Увімкніть апарат і знайдіть в його меню папку або опцію з назвою, близьким до «Подвійна SIM-карта». Вона з великою часткою ймовірності може знаходитися в розділі «Інструменти» вашого телефону. Як тільки ви знайдете цю опцію, на вибір з'являться її можливості - два телефонні номери мережі одного мобільного оператора або дві мережі різних операторів. Виберіть ту, яку ви хочете використовувати в даний момент. Телефон ненадовго втрачатиме сигнал під час зміни мереж, але це абсолютно нормально.