Як вибрати драйвера на принтер Canon.

Стабільна робота принтерів і аналогічних периферійних пристроїв обумовлюється наявністю відповідного програмного забезпечення. Для інсталяції потрібних драйверів і ПО можна використовувати ручний або автоматичний метод пошуку.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
Підключіть принтер фірми Canon до персонального комп'ютера. Для цього використовуйте кабель формату USB - USB B. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи.
2
Тепер підключіть принтер до мережі змінного струму та увімкніть друковане пристрій. Дочекайтеся завершення ініціалізації нового обладнання. Відкрийте будь-який інтернет-браузер і перейдіть на сайт www.canon.ru. Виберіть поле «Каталог драйверів», розташоване в категорії «Підтримка».
3
Через деякий час вам буде запропоновано заповнити таблицю. В категорії Product вкажіть значення Printer і виберіть модель використовуваного друкованого пристрою. Не забудьте правильно задати назву операційної системи.
4
Виберіть поле Printer Drivers і активуйте пункт «Я приймаю умови ліцензійної угоди». Натисніть кнопку Download і почекайте, поки вибрані файли будуть завантажені на жорсткий диск вашого комп'ютера.
5
Запустіть провідник Windows і відкрийте каталог, куди інтернет-браузер зберіг файли. Подивіться тип драйверів. Якщо ви скачали файл-додаток, запустіть його подвійним клацанням лівою кнопкою миші.
6
Після запуску програми-інсталятора дотримуйтесь покроковому меню для здійснення коректної установки програми. Переконайтеся в тому, що процедура пройшла без збоїв.
7
Якщо ж ви завантажили архів файлів, розпакуйте його в окремий каталог. Відкрийте меню «Пуск». Перейдіть в категорію «Пристрої та принтери». Дочекайтеся появи іконки друкованого пристрій в запущеному меню.
8
Двічі клікніть по ній лівою кнопкою миші і виберіть вкладку «Обладнання». Тепер перейдіть в категорію «Властивості» і натисніть кнопку «Оновити» в полі «Драйвери». Виберіть ручний режим установки файлів.
9
Вкажіть каталог, в який ви розпакували файли із завантаженого архіву. Дочекайтеся завершення поновлення робочих файлів друкованого пристрою. Перезавантажте комп'ютер і перевірте працездатність принтера.