Як об'єднати дві мережі в одну. об'єднати дві локальних мережі безпроводов.

Нерідко при розширенні зони покриття локальної мережі необхідно приєднати до неї одну або кілька аналогічних груп комп'ютерів. Важливо розуміти, що налаштовувати слід не тільки ПК і ноутбуки, але і різне периферійне устаткування.
Вам знадобиться
  • Мережеві кабелі.
Інструкція
1
Почніть з вибору пристроїв, використання яких дозволить вам об'єднати локальні мережі. Практика показує, що абсолютно не обов'язково купувати нове обладнання. Найчастіше достатньо з'єднати мережеві концентратори або маршрутизатори різних мереж.
2
Виконайте з'єднання двох мережевих концентраторів. Ні в якому разі не поєднуйте попарно кілька пристроїв. Використання кільцевого методу неприпустимо в сучасних локальних мережах. Краще заздалегідь виберіть два найбільш потужних пристрою. Проблема в тому, що саме через ці концентратори буде проходити основний потік трафіку.
3
Оберіть локальну мережу, комп'ютери якої піддадуться перенастроюванні. Логічніше використовувати меншу мережу. Але якщо одне із з'єднань вже має стабільний налагоджений доступ в інтернет, розумніше змінити налаштування другої групи.
4
Увімкніть один з комп'ютерів, який не буде перенастроюватися. Відкрийте властивості мережевого підключення і перейдіть до параметрів протоколу TCP/IPv4. Запам'ятайте перші три сегменти IP-адреси і маску підмережі. Зверніть увагу на наявність або відсутність заданих адрес DNS-сервера і основного шлюзу.
5
Виконайте настройку потрібних комп'ютерів, використовуючи аналогічні параметри. Якщо ви хочете, щоб мережа працювала без збоїв, для кожного ПК задавайте унікальне значення IP-адреси. В даному випадку вони повинні мати однакове значення перших трьох сегментів.
6
Врахуйте, що при підключенні комп'ютерів до маршрутизатора або роутера, зовсім не обов'язково використовувати статичні IP-адреси. На жаль, даний варіант має певні недоліки: після перезавантаження комп'ютери кожен раз будуть отримувати нові адреси, що може викликати збій при роботі з загальнодоступними ресурсами.