Як отримати драйвер для модему.

Модем, це пристрій, що дозволяє здійснювати вихід в інтернет. Для коректної роботи потрібен файл, що прописує його властивості і модель в операційній системі, званий драйвер.
Інструкція
1
Є деякі види модемів, який автоматично визначаються системою. Але навіть коли Windows використовувала драйвер зі списку стандартних, є ймовірність, що модем буде працювати некоректно. Щоб цього не сталося, уважно подивіться вміст коробки, в якій знаходилося пристрій. Якщо там є диск із прикладеним ПО, вставте його в дисковод і встановіть софт з папки Driver. Також у диска може бути автозапуск, в якому потрібно вибрати рядок з написом Driver.
2
Якщо вам важко встановити драйвер з диска, скористайтеся диспетчером пристроїв Windows. Виберіть значок «Комп'ютер» на робочому столі та натисніть Alt + Enter, або виберіть пункт "Властивості" з контекстного меню. Відкриється вікно панелі управління, що відбиває параметри комп'ютера і ОС. В лівому верхньому кута натисніть «Диспетчер пристроїв». Виберіть модем зі списку пристроїв. Якщо він не визначений, то поряд буде знак оклику. Натисніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть у меню «Оновити драйвер». Потім Скажіть, що хочете знайти драйвер з пошуку на комп'ютері. Вкажіть шлях до дисковода, щоб система справила пошук з диска.
3
Якщо у вас немає диска з драйвером, або він зіпсувався, подивіться назву пристрою і точне маркування. Зверніться за допомогою до одного, у якого підключений інтернет і скачайте драйвер з офіційного сайту виробника.
4
За умови, що ви придбали USB-модем, ознайомтеся з керівництвом користувача. Ймовірно, що установка всіх необхідних драйверів буде проведена автоматично при підключенні пристрою в USB-вхід.