Як скачати навчальну програму для занять музикою.

Вчитися грати на музичних інструментах зручніше при наявності комп'ютера з навчальною програмою. Існують безкоштовні додатки для навчання грі на фортепіано та гітарі, а також тренажери сприйняття нот на слух.
Інструкція
1
Для навчання грі на фортепіано використовуйте програму JDMCO SimplePiano. Вона відображає на екрані клавіатуру музичного інструменту, на якій автоматично підсвічуються ті з клавіш, на які потрібно натиснути в даний момент. Натискати на них можна мишею або за допомогою клавіатури комп'ютера, але такий режим більше підходить для розваги, а не навчання. Набагато зручніше, дивлячись на екран, грати відповідно до підказок на справжньому піаніно або на підключеної до комп'ютера MIDI-клавіатурі. Додаток також включає в себе режими навчання акордам і читанню випадкових нот. Воно призначене для Windows, але може бути запущено і в Linux при наявності емулятора Wine.
2
Програма TuxGuitar, призначена для навчання грі на гітарі, є кроссплатформенной. Вона працює як в Linux, так і в Windows, за умови наявності середовища Java. Цей додаток відображає на екрані гітарний гриф, а під час навчання автоматично показує, які струни і на яких ладах потрібно затискати. Є також режим відображення фортепіанної клавіатури, як в JDMCO SimplePiano. При бажанні включите вбудований в програму віртуальний метроном, який дозволить вам натренувати відчуття ритму.
3
Вміти сприймати ноти на слух повинен кожен, хто бажає навчитися самостійно підбирати почуті мелодії. Розвинути в собі цей навик вам допоможе fash-додаток Note shooter. Воно працює в будь ОС за умови наявності браузера і плагіна Flash Player. Почувши звук, підведіть летить вгору скрипковий ключ до латинської літери, що означає відповідну цьому звуку ноту. Діяти необхідно швидко, інакше ключ досягне верхнього краю екрану. Програма автоматично підраховує правильні і неправильні відповіді, а якщо помилок буде занадто багато, сеанс навчання припиниться.
4
Скачування кожній із зазначених програм виробляється кліком миші по посиланню на виконуваний або інсталяційний файл, натиснувши праву кнопку миші, вибравши пункт меню «Зберегти за посиланням як», вибравши папку і натиснувши Ok. Посилання на виконуваний файл програми JDMCO SimplePiano розташована на першому із зазначених нижче сайтів в абзаці під номером 3 і називається Donwload. Виконуваний файл цієї програми установки не вимагає. Щоб завантажити додаток TuxGuitar, перейдіть на другий із зазначених нижче сайтів, виберіть розділ Download, а в ньому - інсталяційний файл, відповідний для вашої ОС. При відсутності Java качайте варіант програми, скомпільований за допомогою Excelsior JET. В Windows запустіть інсталяційний файл і дотримуйтеся порад установника, а в Linux скористайтеся менеджером пакетів, наприклад, dpkg або rpm.
5
Програма Note shooter після переходу на третю із зазначених нижче сторінок при наявності Flash Player запуститься автоматично. Якщо ж вам необхідно надалі користуватися цим додатком на машині, не підключеної до інтернету, SWF-файл доведеться завантажити. Для цього в адресному рядку браузера замініть розширення html на swf, після чого скачайте файл, скориставшись пунктом меню браузера «Файл» - «Зберегти як». Тепер перенесіть файл на комп'ютер, не підключений до інтернету, запустіть на ньому браузер, а потім введіть в адресний рядок прямий шлях в SWF-файлу.