Як поєднати дві картинки в одній.

Для обробки зображень можна використовувати найрізноманітніші докладання. Щоб здійснити найпростіші операції абсолютно не обов'язково встановлювати дорогі програми. Найчастіше можна обійтися безкоштовними утилітами.
Вам знадобиться
  • Paint.
Інструкція
1
В операційній системі Windows існує спеціальний додаток обробки зображень. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в категорію «Усі програми». Відкрийте вміст каталогу «Стандартні» і запустіть програму Paint.
2
Виберіть вкладку «Файл» і перейдіть до пункту «Відкрити». Через деякий час буде запущено меню провідника. Перейдіть в каталог, в якому розташовані потрібні файли зображень. Виберіть перший файл і натисніть кнопку «Відкрити».
3
Змініть масштаб відображення картинки. Для цього змініть положення повзунка в правому нижньому куті робочого вікна. Подивіться характеристики зображення. Особливу увагу приділіть вирішенню картинки.
4
Відкрийте другу копію програми Paint і виконайте операції, описані в попередніх кроках. Тепер вам необхідно вирівняти висоту або ширину зображень. Якщо ви будете склеювати картинки в горизонтальному порядку, вирівняйте висоту.
5
Оберіть більшу зображення і натисніть кнопку «Змінити розмір». Активуйте режим обробки «Пікселі». Змініть значення дозволу в поле «По вертикалі». Якщо ви не хочете викривити зображення, не знімайте галочку з пункту «Зберігати пропорції».
6
Після вибору потрібного дозволу натисніть кнопку Ok. Тепер подумайте і визначте, яке зображення буде розташовуватися з правого боку. Відкрийте вікно редактора з цією картинкою. Натисніть кнопку «Виділити» і вкажіть параметр «Виділити все». Клікніть правою кнопкою миші по зображенню і натисніть "Копіювати".
7
Перейдіть до другого вікна програми Paint. Розтягніть робочу область в праву сторону. Врахуйте, що на нинішньому білому фоні повинно вільно розміститися скопійоване зображення.
8
Тепер клікніть правою кнопкою миші в робочій області та виберіть пункт «Вставити». Зображення автоматично перекриє першу картинку. Клікніть лівою кнопкою миші по зображенню і потримайте. Змістите картинку вправо таким чином, щоб між двома кадрами не було зазору.
9
Після цього звузьте кордону робітничо області, виключивши залишки білого тла. Натисніть клавіші Ctrl і S. Збережіть отриманий файл.