Як бути якщо виживають з роботи. Як залишитися на роботі.

Робота - це не тільки ваша безпосередня діяльність. Робота - це взаємодія між членами колективу. Цьому присвячені численні тренінги з командоутворення. Однак якщо відносини всередині колективу абсолютно не ладяться і загострилися до ступеня явного конфлікту, аж до виживання с роботи , то ніякі тренінги тут не допоможуть.
Інструкція
1
Як правило, якщо співробітника виживають з роботи , особливо, у випадку, коли це робиться з схвалення або за дорученням начальства, залишитися на роботі він, звичайно, може. Але його подальша трудова кар'єра в цій компанії буде під дуже великим сумнівом. Тому, якщо вас виживають з роботи , перше, що вам слід зробити - це скрупульозно дотримуватися трудової дисципліни і ретельно виконувати всі накази і доручення начальства. Оскільки налагодженому механізму звільнення «непотрібного» співробітника з ініціативи роботодавця можна протиставити тільки повна відсутність фактів порушення трудової дисципліни, за які й чіпляється грамотний керівник або співробітник відділу кадрів.
2
Тому, якщо так склалося, що вас виживають з роботи , швидше за все, вам буде потрібно якийсь час, щоб прийняти той факт, що дану роботу, зрештою, доведеться залишити. Однак будьте мудріші тих, хто займається інтригами, і поставтеся до цього філософськи. Дайте відповідь для себе на наступні питання: • Що мене тримає на цій роботі? • Якщо робота вам подобається, то чи варто триматися за такий нездоровий колектив? • Якщо ні колектив, ні робота насправді не припадають вам до душі, може бути, має сенс змінити не тільки роботу, а й саму діяльність? Можливо, негаразди на роботі - це знак того, що вам потрібно реалізовувати себе в іншому місці і в інший спосіб?
3
Пішовши з роботи , не тримайте ні на кого зла. Краще присвятіть деякий час собі. Нехай це буде невеликий відпустку, під час якого ви зберетеся з думками і вирішите, куди рухатися далі. Можливо, вам захочеться зайнятися творчістю або почати власну справу. Робота - це дуже значна частина життя кожної людини. І було б досить нерозумно розмінювати її на постійне просиджування в офісі з понеділка по п'ятницю, якщо насправді в душі ви розумієте, що призначені для чогось іншого.
Влаштовуючись на роботу, ми знаємо коло наших майбутніх обов'язків. А ось колектив на новій роботі іноді не відповідають нашим очікуванням. Якщо на роботі не складаються стосунки з колегами, варто проаналізувати ситуацію. Зрозумівши причини неприязні, можна поліпшити відносини з товаришами по роботі і добитися їх поваги.
Інструкція
1
Проаналізуйте свою поведінку і тих, хто намагається вам насолити. Проблеми на роботі через постійні нападок колег зовсім не така вже рідкість. В офісній термінології навіть з'явився такий термін: моббінг.Еслі вас ігнорують або тільки критикують, не помічаючи ваших успіхів, то цілком можливо, що ви стали жертвою мобінгу. Також його ознаками є дрібне (а іноді й не дуже) пакостничеству з боку колег. Вам не передають важливу інформацію, пліткують про вас за спиною, висміють по будь-якому поводу.Прічіни неадекватної поведінки колег можуть бути різні. Можливо, ви виділяєтеся на тлі інших. Талановитий, яскрава людина часто викликає в оточуючих заздрість. Або ж причина неприязні у вашій манері поведінки, стилі одягу. В цьому випадку постарайтеся трохи «приглушити» яскравість своєї поведінки.
2
Інша часто зустрічається причина загальної нелюбові в тому, що у вашому офісі працює вредина і пліткар. Такий тип не уявляє собі життя без інтриг, а вас вибрав слабкою ланкою. Налаштовуючи проти вас колег, він також може переслідувати якусь особисту вигоду.Еслі нападки на вас викликані, як вам здається, вашої м'якістю, змініть її на протилежний настрій. Спробуйте поговорити начистоту з призвідником моббинга і з'ясувати причини його неприязні. Відкритий діалог часто допомагає вирішити конфлікти.
3
Сблізьтесь з «нейтральними» колегами. Тільки не втягуйте їх у чвари. До речі, вам теж краще бути вище інтриг. Добре ставлення з боку «нейтральних» колег допоможе вам почувати себе більш комфортно в офісі. Крім того, цим ви послабити позиції ваших недоброзичливців. Адже їх мета - налаштувати проти вас весь колектив.
4
Відповідально ставтеся до вашої роботі , намагаючись не допускати промахів. І аргументовано відповідайте на критику, намагаючись дотримуватися доброзичливого тону в дискусії. Якщо призвідник моббинга зрозуміє, що ви йому не по зубам, він залишить спроби дискримінувати вас в очах колективу.
Корисна порада
Будьте витримані і доброзичливі.