Як отримати гроші в контакті.

Соціальна мережа «ВКонтакте» налічує вже понад 120 млн користувачів, при цьому щоденна відвідуваність сайту перевищує 36 мільйонів чоловік. Завдяки такій високій популярності сайт став ще одним місцем заробляння грошей в інтернеті. Як це робиться?
Вам знадобиться
  • комп'ютер і підключення до мережі інтернет.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в соціальній мережі «ВКонтакте», відзначте якнайбільше своїх друзів, познайомтеся з новими людьми.
2
На своїй сторінці (у статусі, на аватарі або на стіні) ви можете розміщувати за гроші рекламу, посилання на різні ресурси, встановлювати банери.
3
Вступайте в групи, підписуйтесь на сторінки, оцінюйте фотографії та отримуйте за це гроші.
4
Створіть свою групу, присвячену іншому сайту. Займіться просуванням пропонованих товарів або послуг. При кожному переході по посиланню на рекламований ресурс ви будете заробляти. Надалі ви також можете претендувати на відсоток від обсягу продажів.
5
Якщо у вас є бажання зайнятися торгівлею, створіть свій інтернет-магазин. Додайте в створеній групі інформацію про постачальника і товарі, створіть альбом фотографій пропонованого продукту. Знайдіть постачальників, які готові працювати з відстрочкою платежу. Для початку ви можете брати з покупців часткову передоплату, щоб розділити ризики.
6
Створюйте свої програми або гри. Не обов'язково робити це самостійно: можна звернутися до фахівця. Чим популярніший ресурс, тим більше ви заробите.
7
Розробляйте новий дизайн сторінок, оформляйте групи, якщо ви володієте навичками роботи в графічних редакторах.
8
Улаштуйтеся на роботу в компанію «ВКонтакте». Вакансії вказані в кінці особистої сторінки соціальної мережі.
Зверніть увагу
Стережіться шахраїв. Будьте пильні з пропозиціями спільного заробітку, якщо у вас просять перерахувати гроші для подальшого співробітництва. Швидше за все після оплати вами внеску «партнер» зникне. Також остерігайтеся відправляти sms-повідомлення: воно може виявитися дорогим, а заробити вам так і не вдасться.