Як встановити драйвери для Acer Aspire.

Установка і оновлення драйверів для мобільних комп'ютерів - досить трудомісткий процес. Важливо розуміти, що наявність відповідних версій драйверів забезпечить якісну роботу ноутбука і дозволить виконати його тонке налаштування.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для налаштування мобільного комп'ютера фірми Acer необхідно використовувати драйвери, доступні для завантаження на офіційному сайті компанії. Даний підхід позбавить вас від випадкової установки неперевірених програм, які можуть призвести до відмови операційної системи. Відвідайте сайт acer.ru.
2
Оберіть категорію «Підтримка» і клацніть по пункту «Завантажити драйвери і утиліти». У першій графі запропонованої форми виберіть пункт «Ноутбуки». У наступному вікні перейдіть в категорію Aspire або вкажіть іншу продуктову лінійку.
3
Вкажіть найменування моделі вашого мобільного комп'ютера. Зверніть увагу на додаткові буквені префікси, властиві певним моделям. Виберіть пріоритетну операційну систему. Пам'ятайте про те, що багато програм, призначені для Windows Vista, успішно працюють під управлінням ОС Windows Seven.
4
По черзі виконайте завантаження потрібних додатків і файлів. Закрийте вікно браузера і перейдіть в каталог із збереженими файлами. Почніть установку з драйверів для системної плати і відеоадаптера.
5
Для цього по черзі запустіть файли-інсталятори. Тепер відкрийте меню «Мій комп'ютер» і натисніть кнопку «Властивості системи». Відкрийте меню «Диспетчер пристроїв».
6
Виконайте ручну установку тих драйверів, які представлені у вигляді комплекту файлів, а не додатків. Перезавантажте ноутбук після завершення описаних процедур.
7
Відразу після завантаження операційної системи знову відкрийте меню «Диспетчер пристроїв». Розгорніть доступні категорії і переконайтеся в тому, що всі пристрої працюють стабільно. Якщо ви не знайшли певні драйвери на сайті фірми Acer, відвідайте ресурси розробників тих пристроїв, які необхідно налаштувати. Завантажте звідти потрібні файли і встановіть програми.