Як витягнути ключ із замка.

Зима, мороз. Щоб потрапити в гараж, ви вставляєте ключ в замок. Пробуєте повернути, але ключ не піддається. Намагаєтеся його витягти, але він немов прилип намертво. Досить поширена ситуація: будь-які замки рано чи пізно іржавіють і погано "слухаються" взимку. Тому іноді ніяк не вдається витягти ключ з замка.
Інструкція
1
У цій ситуації вам на допомогу прийде універсальна рідина WD-40, яку частіше називають по-російськи «ведешка». WD-40 - це багатофункціональний аерозоль, який дуже добре знайомий автомобілістам. Справа в тому, що, завдяки своїм властивостям, ведешка широко застосовується в самих різних умовах, причому не тільки там, де мають справу з рухомими механізмами, але і в домашньому господарстві. Купити її можна в будь-якому магазині, що торгує автомобільними запчастинами. Для побутового домашнього використання вам цілком вистачить флакона невеликого обсягу.
2
Щоб витягнути ключ з замка, розпорошите аерозоль на личинку і ключ . Постарайтеся, щоб рідина, наскільки це можливо, потрапила всередину механізму. Доданого в комплекті невелика трубочка може в цьому добре допомогти. Якщо замок навісний, розпорошите аерозоль на всі механізми замка, до яких є доступ із зовнішнього боку. Протягом 1-2 хвилин ведешка подіє, витіснивши вологу і звільнивши заіржавілі деталі, і ви зможете витягнути ключ з замка, не докладаючи великих зусиль. Крім цього, ваш замок буде змазаний і навіть деякий час захищений від корозії, що може бути дуже корисним, якщо запірний механізм піддається регулярному впливу вологи.
3
Перед сезоном дощів, а також перед зимою змастіть цією рідиною основні вуличні замки. Профілактика окислення механізмів і утворення іржі допоможе вам уникнути необхідності витягнути ключ з замка в самий невідповідний момент.
Корисна порада
Основні можливості рідини WD-40, завдяки яким вона використовується в господарстві: • витіснення вологи; • захист від корозії; • мастило деталей; • проникнення в механізми і звільнення заржавілих частин; • видалення жиру, бітумних плям і клею.