Як поставити фотошпалери для робочого столу.

Після завантаження системи перше, що бачить користувач, - це робочий стіл. У якості його фону може використовуватися або зображення з колекції Windows, або призначена для користувача картинка. Щоб поставити фотошпалери на робочий стіл, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Знайдіть у мережі інтернет, завантажте зі знімного носія інформації або створіть в графічному редакторі власні шпалери. Збережіть їх на жорсткому диску свого комп'ютера в тій папці, яку не збираєтеся переміщати, це важлива умова.
2
Викличте компонент «Екран». Зробити це можна кількома способами. Найшвидший - клацнути правою кнопкою миші по будь-якій вільній області екрану і вибрати у випадаючому меню пункт «Властивості».
3
Якщо з якоїсь причини ви не можете цього зробити, через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і виберіть у категорії «Оформлення і теми» значок «Екран». Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран».
4
Перейдіть на вкладку «Робочий стіл». В групі «Шпалери» натисніть на кнопку «Обзор». Відкриється нове вікно. Пересуваючись по ресурсам комп'ютера, знайдіть ту папку, в якій знаходяться ваші фотошпалери і клікніть лівою кнопкою миші по графічному файлу з фоном. Натисніть у вікні кнопку «Відкрити».
5
Діалогове вікно «Властивості: Екран» оновиться. Ви побачите на ескізі новий вигляд вашого робочого столу. Зверніть увагу на поле «Розташування». За допомогою списку, що випадає в ньому задайте потрібний вам спосіб розташування шпалер на робочому столі.
6
Режим «Розтягнути» позначає, що новий фон цілком закриє область екрану. Якщо ви вибрали фотографію невідповідного дозволу, вона може викривитися. Якщо ви виберіть пункт «По центру», ваше зображення в повну величину буде поміщено в центрі екрану, інша область буде залита кольором, який ви можете вибрати з палітри в групі «Колір». «Замостити» означає, що картинка буде повторюватися по вертикалі і горизонталі.
7
Коли підберете підходящий режим, збережіть настройки кнопкою «Застосувати» і закрийте компонент «Екран» кнопкою ОК або значком [х] у правому верхньому кутку вікна. Нові фотошпалери відобразяться на вашому робочому столі.
Встановлений за замовчуванням разом з операційною системою фонове зображення робочого столу графічного інтерфейсу Windows можна змінити практично в будь-якій версії цієї операційної системи. Навіть у тих, які з волі корпорації Microsoft не підтримують такої опції. Залежно від версії ОС способи заміни «шпалер» будуть різнитися - в одних достатньо вибору пункту в контекстному меню, в інших доведеться встановлювати або разово використовувати додаткові програми.
Інструкція
1
Якщо фотошпалери, які ви хочете встановити, розміщені в інтернеті, найпростіший спосіб вирішення задачі - скористатися відповідною опцією браузера. Для цього завантажте в його вікно картинку в повному розмірі - зазвичай це робиться клацанням по зображенню мініатюри потрібного варіанта шпалер. Потім клікніть повне зображення правою кнопкою і виберіть у випадаючому контекстному меню потрібний пункт. У різних браузерах він сформульований трохи по-різному - в Opera ця команда названа «Як зображення робочого столу», в Internet Explorer - «Зробити фоновим малюнком», в Mozilla Firefox - «Зробити фоновим малюнком робочого столу".
2
В браузерах Google Chrome і Apple Safari такого пункту в меню картинок не передбачено, тому скористайтеся аналогічної опцією операційної системи. Для цього спочатку збережіть повне зображення в комп'ютер, потім за допомогою «Провідника», який викликається натисканням клавіш Win + E, перейдіть в папку картинки і клікніть її правою кнопкою миші. Під сплив меню потрібний пункт названий «Зробити фоновим зображенням робочого столу» - виберіть його.
3
Що зберігається в комп'ютері файл з фотообоями можна зробити фоновим зображенням і через спеціальний аплет панелі управління - в останніх версіях ОС Windows він називається «Персоналізація». Для його запуску клікніть існуючу картинку робочого стола правою кнопкою миші і виберіть в меню рядок "Персоналізація". Під таблицею з іконками тим у вікні що відкрилося аплету поміщена і картинка з підписом «Фон робочого столу» - клацніть по ній і в цей же вікно буде завантажена сторінка з таблицею відомих системі варіантів фонових зображень. Щоб додати в нього власні файли натисніть кнопку «Обзор», в діалозі, що вкажіть папку, в якій вони зберігаються, і натисніть OK. Потім виберіть іконку потрібної картинки в змінилася таблиці, в поле «Положення зображення» задайте параметри його розміщення на робочому столі та натисніть «Зберегти зміни».
4
Якщо у вашій версії ОС функція заміни фонового зображення відключена, скористайтеся однією з спеціалізованих програм. Посилання на сторінку завантаження однієї з найпростіших і безкоштовних утиліт цього роду приведена нижче. Вона називається Starter Wallpaper Changer, не вимагає інсталяції і не висить постійно в оперативній пам'яті комп'ютера, відгризаючи ресурси процесора. Користуватися утилітою дуже просто - запустіть її, натисніть кнопку Browse, знайдіть в стандартному діалозі потрібний файл фотошпалер і клікніть «Відкрити». Потім клацніть по кнопці Apply і після чергового завантаження операційної системи фонове зображення робочого столу зміниться.