Як бути успішним.

Рівень успіху кожна людина визначає для себе сам. Щоб його досягти, важливо зрозуміти, чи дійсно ви хочете саме цього. Якщо так, продумайте свій маршрут до успіху, не забуваючи дивитися по сторонах, допомагати іншим подорожнім і отримувати задоволення від шляху.
Інструкція
1
Ставте конкретні цілі. Ви ніколи не досягнете свого, якщо не будете чітко уявляти собі, чого хочете. Формулювання «стати багатим» або «стати щасливим» занадто розмиті, щоб бути метою. Говорячи про велике заробіток, уточнюйте цифру, замислюючись про подорож, намітьте список пам'яток, мріючи про заміському будинку, уявіть, де він буде знаходитися, як буде виглядати, і т.д.
2
Після того як ви сформулюєте конкретну мету, почніть діяти. Складіть план, який дозволить вам послідовно робити крок за кроком. Намічайте конкретні дати, розбивайте недосяжні на перший погляд цілі на більш дрібні - так ви значно полегшите собі шлях. Відразу після перших результатів підводите підсумки, працюйте над помилками. Не соромтеся на перших порах брати за основу досвід інших людей.
3
Як тільки ви почнете діяти, вам знадобиться віра в свої сили. З її допомогою ви зможете подолати нерозуміння з боку близьких або малознайомих людей, з яким ви можете зіткнутися на шляху до мети. Важливо, щоб ваша віра в успіх була непохитною, адже вже при першій невдачі ви можете почути слова «значить, це не твоє». Не впадайте у відчай, зробіть ще одну спробу. Це необхідно, щоб після часу ви не шкодували про втрачені можливості.
4
Не бійтеся страху, так як він сигналізує про ваш внутрішньому зростанні. Сприймайте страх як емоцію, але не дозволяйте їй заволодіти вашою свідомістю повністю. Кожного разу, як тільки відчуєте страх, подумки подякуйте йому за те, що він попередив вас про вихід на новий, більш високий рівень. Не зупиняйтеся перед ним, інакше ви не отримаєте досвіду і будете тупцювати на місці.
5
Вмійте співпрацювати з людьми. Заводите нові знайомства, тому що поодинці у вас мало шансів. Не відмовляйте в допомозі іншим і не нехтуйте цікавими пропозиціями. Будучи окриленим першими перемогами (а у цілеспрямованої людини вони обов'язково з'являться) не дозволяйте собі втрачати старі дружні або родинні зв'язки і, тим більше, ходити по головах.