Як придумати розвиваючі ігри для дівчинки.

Гра - краща форма навчання дітей. Дитячі психологи і педагоги сходяться на думці щодо цього, і тому така методика активно використовується в освітніх установах різного рівня. Але це зовсім не означає, що варто обмежуватися ігровими заняттями в дитячому садку чи школі. Адже ігри для дівчинки чи хлопчика можуть з легкістю придумати і самі батьки.
Інструкція
1
Сьогодні багато сперечаються про ранній розвиток. Думки суперечливі. Але навіть якщо ви затятий противник цього явища, то це зовсім не означає, що ваша дитина повинна рости зовсім без уваги. Адже розвиток - це не тільки іноземні мови або навчання дошкільнят алфавітом і читання. Розвиток - це щось більше. Це адаптація до світу, знайомство з ним у всіх його проявах. Це формування мислення, логіки, сприйняття, фантазії, творчості ... Саме цьому і сприяють ігри для дівчинки і хлопчика.
2
Для початку уважно поспостерігайте за своєю донькою. Необхідно зрозуміти, що її цікавить. Відступитеся від усталених стереотипів, що дівчатка мають в обов'язковому порядку грати в ляльки. Це не так. Багато хлопчики із задоволенням наряджають пупсів, а юні леді - ганяють машинки і стріляють з пістолетів. Всі ми різні, зі своїми уподобаннями. І з цими уподобаннями слід рахуватися. Тільки при такому підході ігри для дівчинки будуть дійсно розвиваючими.
3
Припустимо, ваша дочка любить проводити час з вами на кухні. Відмінно! Запропонуйте їй приготувати щось разом. Придумайте оригінальний рецепт. Головне - дати дитині взяти найактивнішу участь в обговоренні інгредієнтів і процесі їх змішування. Це сприяє розвитку фантазії. Крім того, ви зможете прищепити дитині корисні знання про техніку безпеки, правила поводження з вогнем і водою. Або ж трохи поекспериментувати. На кухні зробити це простіше простого - налийте в формочку воду і поставте її в морозилку. А потім вивчіть, що відбувається з рідину при впливі холоду і як вона поводиться після того, як постоїть при кімнатній температурі.
4
Насправді, варіантів може бути багато. Придумати розвиваючі ігри нескладно. Саме життя підштовхує нас до цікавих знахідок. Треба бути лише трішки уважніше до подій навколо. Зрозумійте: те, що здається вам буденним і простим, для дитини - чудо. Він поки не розуміє навіть найелементарніших речей. І завдання батьків - пояснити їх йому наочно.
5
Якщо у вас зовсім нічого не виходить самостійно, скористайтеся професійною допомогою. Пошукайте ігри для дівчинки в інтернеті або віддайте вашу дочку в школу раннього розвитку. Благо таких сьогодні предостатньо. Можливо, після відвідин пари занять у вас з'являться думки щодо того, як придумати розвиваючі ігри для дівчинки. Вдумливо поспостерігайте за діями професійного педагога під час занять з малюками. Ви почерпнете багато цікавого, а деякі ігри зможете проводити надалі вже в домашніх умовах.
Корисна порада
Чи не нав'язуйте дівчинці ту гру, яка їй не цікава. Навіть якщо вам здається, що більш захоплююче і корисніше придуманого вами бути не може, відступитеся! Адже ваша наполегливість може негативно позначитися на психологічному стані малишкі.Адаптіруйте гри під вікові особливості дитини. Не створюйте ситуацій, які будуть складні і незрозумілі вашій дочці. Такий підхід не сприяє розвитку.