Як правильно їсти і пити на свята.

Незважаючи на всю душевність і веселощі святкових застіль, вони неминуче дають про себе знати у вигляді пари-трійки зайвих сантиметрів в об'ємі талії. Щоб свято було в радість, постарайтеся куштувати страви в певній послідовності і не зловживати алкоголем.
Інструкція
1
Не приходьте на вечірку з порожнім шлунком. Обов'язково поснідати, пообідати і перекусіть в полудень. При цьому їжа повинна бути легкою. Вранці з'їжте знежирений сирок з фруктовим салатом, в обід - суп, а в полудень - рибу і овочевий салат. Так ви підготуєте організм до вживання усіляких страв, які вам неодмінно захочеться спробувати, та й випитий алкоголь засвоїться набагато краще.
2
Почніть трапезу з легкого салату, потім пробуйте м'ясні страви. Чи не набивайте шлунок відразу після першого тосту. Їжте послідовно, чи не накладайте на тарілку все, що побачите на столі. Поєднуйте м'ясо з овочевими нарізками, утримайтеся від дуже солоних страв. Поки пережовуєте, покладіть виделку на стіл. Робіть 10-15-хвилинні перерви між стравами. Цей час можна витратити на спілкування і розваги, без яких не обходиться жодне свято. Зрештою, ви ж прийшли не є, а веселитися.
3
Що стосується алкоголю, то найменшу небезпеку фігурі, шлунку і печінки принесе пара келихів сухого вина. Якщо ви віддаєте перевагу міцні напої, наприклад, віскі або коньяк, вживайте їх в нерозведеному вигляді - так ви будете рідше перекидати стопки одну за однією. Найбільшої шкоди організму принесуть алкогольні коктейлі: вони містять багато калорій, а їх солодкість оманлива - замість одного келиха ви ризикуєте випити набагато більше.
4
Щоб швидко не сп'яніти, закушуйте. Запивати спиртне газованою водою або соками не бажано, адже в шлунку утворюється той же самий коктейль, про який говорилося вище. Найкраще заїдати міцні спиртні напої часточкою лимона або лайма, а сухе вино або шампанське - виноградом або будь-яким іншим фруктом. Якщо ви не вживаєте алкоголь, запивайте з'їдене не концентруватися соками, а чаєм без цукру або мінеральною водою без газу.
Корисна порада
Тримайте при собі таблетку для стимулювання роботи шлунку, а також активоване вугілля. Перед відходом до сну випийте склянку кип'яченої води або чашку несолодкого зеленого чаю.
Справжній коньяк прийнято пити не поспішаючи. Ні в якому разі його не можна пити залпом, як горілку. Адже вміти правильно пити коньяк - це хороший приклад освіченості та інтелігентності.

Одна з найголовніших складових коньяку - це його аромат. Коньяк наливається в спеціальні келихи, звані сніфтер (від англійського слова sniff - нюхати). Сніфтер має форму пузатої, звужується догори чарки на ніжці. Сніфтер виготовляють різної місткості - від 70 до 400 грамів. Коньяк в такий келих наливається максимум по рівень найширшій частині. При дегустаціях використовуються чарки менші за розмірами, більш витягнуті, але все одно завужені сверху.Ітак, як правильно пити коньяк? Налийте небагато (30-40 мл) коньяку в келих і доторкніться пальцем до його зовнішньої стінки. Зверніть увагу, чи видно відбитки пальців на іншій стороні келиха. Якщо видно, то Ви тримаєте в своїх руках коньяк відмінної якості. Далі почніть обертати келих навколо власної осі і простежте за тим, як стікає коньяк по внутрішніх стінках келиха. Якщо сліди від коньяку затримуються на стінках п'ять секунд, то перед Вами коньяк п'яти-восьми річної витримки. Якщо п'ятнадцять секунд, то коньяк двадцятирічної витримки. Для більш витриманих коньяків (п'ятидесятирічних) сліди будуть залишатися протягом вісімнадцяти секунд.У коньяку є три етапи запаху. Перший етап, це, як правило, тонкі ванільні тони, можна вловити на відстані 5 см від країв келиха. У краю келиха Ви відчуєте легкі квіткові або фруктові аромати. Останній етап - це запахи витримки. Скуштувавши всі види ароматів, маленькими ковточками спробуйте напій на смак, і зверніть увагу, як він «розкривається» під рту.Коньяк прийнято пити в колі близьких людей, в скромній обстановці. Коньяк не прийнято нічим закушувати. А відома у нас манера закушувати коньяк лимоном була введена імператором Миколою II.Подавать коньяк слід трохи вище кімнатної температури. Келих з коньяком гріти тільки в долонях. Гріти коньяк над вогнем - ознака поганого тону. Коньяк прийнято пити після вечері, перед подачею чаю або кави, тому що неможливо відчути смак і аромат коньяку, якщо пити його під час еди.Піть коньяк по-французьки - значить, підтримуватися правилом ССС (Cafe, Cognac, Cigare). Тобто спочатку випиваєте каву, потім коньяк і потім закурюєте сигару. Зараз стає популярним змішувати коньяк з льодом і мартіні, подаючи його в якості аперітіва.Для приготування коктейлів використовується коньяк малої витримки, так як такий коньяк найбільш вдало поєднується з кавою, вершками, морозивом, соками, лікерами і газованими напоями.