Як переносити дані з мобільних телефонів на компьтер.

Сучасні мобільні телефони здатні відтворювати різні мультимедійні файли. Крім того, іноді важливо мати можливість швидкої передачі інформації на комп'ютер. Це дозволяє створювати копії телефонної книги і sms-повідомлень.
Вам знадобиться
  • - PC Suite;
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Для простої передачі файлів з мобільного телефону на комп'ютер використовуйте карт-рідер і флеш-карту відповідного формату. Багато мобільні пристрої підтримують формати MicroSD і MMC.
2
Витягніть флешку з телефону. Підключіть карт-рідер до комп'ютера і обновіть драйвери для цього пристрою. Вставте флешку у відповідний слот обладнання і дочекайтеся визначення нового накопичувача.
3
Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і скопіюйте потрібні файли на жорсткий диск ПК. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні USB-кабелем, підключіть з його допомогою мобільний телефон до комп'ютера.
4
Через деякий час в меню «Мій комп'ютер» буде відображено два нових накопичувача: пам'ять телефону і флеш-карта. Цей метод дозволяє позбавити вас від необхідності покупки карт-рідера.
5
На жаль, описаним способом неможливо налаштувати якісну синхронізацію телефонної книги та інших важливих файлів. Для здійснення цього процесу використовуйте програму PC Suite.
6
Завантажте це додаток з сайту розробників використовуваного мобільного телефону. Воно підходить для роботи з телефонами наступних фірм: Nokia, Samsung і Sony Ericsson. Встановіть програму PC Suite (PC Studio).
7
Підключіть мобільний телефон до комп'ютера, використовуючи USB-кабель або адаптер Bluetooth. Після визначення апарату натисніть кнопку «Синхронізувати». Дочекайтеся завершення цього процесу.
8
Виберіть пункт «Телефонна книга» та натисніть кнопку «Створити резервну копію». Активуйте пункт «Автоматично синхронізувати при підключенні». Тепер програма буде автоматично перевіряти наявність нових контактів і додавати їх в резервну копію. Тепер перейдіть в меню «SMS-повідомлення» і збережіть на комп'ютер важливі текстові файли.
9
Використовуйте програму PC Suite для роботи з файлами текстових повідомлень і телефонною книгою. Це дозволить вам швидко редагувати потрібну інформацію.