Як подивитися на Землю з супутника в реальному часі. онлайн фото космосу з супутника.

Побачити Землю з супутника в реальному часі стало можливим завдяки сучасним комп'ютерним технологіям. Існують сайти, на яких відображаються прийняті з супутників фотографії Землі в різних форматах.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт meteosputnik.ru. Цей проект публікує знімки з низькоорбітальних і геостаціонарних метеорологічних супутників Землі. Також на ньому здійснюється прийом фотографій, отриманих в режимі реального часу. Знімки публікуються після закінчення прийому даних. На даному ресурсі у вас є можливість подивитися знімки Землі в форматах APT або HRPT. Вони відрізняються частотним діапазоном передачі і дозволом отриманих знімків.
2
Щоб подивитися фотографії Землі з супутника в форматі HRPT, перейдіть за відповідним посиланням, розташованій в центральній частині головної сторінки сайту. Перед вами відкриється сторінка зі знімками. Кожен з них матиме дату прийому, точний час зйомки (за Московським часом) і найменування фотографируемого місця.
3
Також ви можете подивитися знімки Землі формату APT. З цією метою перейдіть за іншим посиланням, що знаходиться поруч з вищезазначеною. Крім цього, на ресурсі надається можливість подивитися фотографії з супутника METEOSAT 7.
4
У розділі «Цікаві фото» ви можете ознайомитися з фотографіями різних подій відбуваються на Землі в той чи інший час (фотографія сонячного вітру, сильна магнітна буря, виверження вулкана і т.д.).
5
Практична користь подібних проектів дуже велика. Фотографії, передані з супутника в режимі реального часу допомагають здійснювати оперативне зондування землі, дистанційний моніторинг атмосфери, дозволяють прогнозувати погоду і відстежувати різні погодні явища.
6
Полярно-орбітальні супутники NOAA знаходяться на висоті приблизно 800 км над землею. Траєкторія орбіт літальних апаратів проходить через обидва полюси. При цьому кожен виток дещо зміщений відносно попереднього, це відбувається слідом за зміщенням освітленій частині поверхні Землі. В результаті супутники більше знаходяться над освітленій поверхнею. Тому протягом дня є можливість приймати до десяти фотознімків з супутника, вночі ж - до двох-трьох фото.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x1zwispvC00