Як зробити плазмову зварку.

Апарати плазмового зварювання найчастіше використовують для різання різних металів. Але при необхідності таким пристроєм можна виконувати і зварювання. Причому плазмова зварювання особливо зручна при з'єднанні тонких листів металу. Технологія виконання плазмової зварювання відрізняється від інших видів зварювання.
Вам знадобиться
  • - плазмовий зварювальний апарат;
  • - електроди;
  • - присадний дріт.
Інструкція
1
Перед роботою заточите електрод у вигляді конуса з кутом 28-30 градусів. Конічна частина електрода повинна дорівнювати 5-6 його діаметрам. Вістря конуса притупили на 0,2-0,5 мм. При установці електрода стежте, щоб його вісь симетрії збіглася з віссю симетрії плазмоутворюючого насадки.
2
Зварювальний стик разделайте аналогічно аргонодуговой зварюванні. Торці, кромки і краю металу зачистите на ширину 3 см сталевий щіткою. Якщо різка металу здійснювалася плазмою, поверхня різу зачистите на глибину не менше 1 мм. При наявності на поверхні різу тріщин, зачищайте рез до видалення дефекту. Зачищені ділянки знежирте розчинником.
3
Зварювані листи металу не повинні мати зазорів величиною більше 1,5 мм. По можливості закріпіть їх складальними пристроями і пристосуваннями так, щоб малося повний збіг осей стиків. Прихватку виробляєте покритими електродами так, щоб метал прихватки був урівень з основним металом виробів. При необхідності ділянки прихватки зачистите. Якість пріхваточних точок має бути таким же, як і основний зварювальний шов.
4
Плазмову зварювання виконуйте на постійному струмі прямої полярності. За 5-20 секунд до збудження дуги в зону зварювання подайте захисний газ. Вимикайте його тільки через 10-15 секунд після обриву зварювальної дуги. Плазмотрон тримайте на відстані не більше 1 см від виробу. По можливості не обривати дугу протягом всього процесу зварювання. Якщо це все ж сталося, зачистите шов на відстані 15 мм до точки обриву. Продовження зварювального шва теж почніть заздалегідь.
5
Не допускайте перегріву металу при зварюванні. Якщо він все ж нагрівся на відстані 20-25 мм від шва до температури понад 100 градусів, зробіть перерву або охолодіть метал стисненим повітрям. При зварюванні методом наскрізного проплавлення для досягнення високої якості зварного шва пальник переміщайте стабільно і рівномірно. Бажано так, як це робить автомат.
6
Для створення шва правильної форми виконуйте плазмову зварку з присадним металом діаметром від 1,5 мм і вище. Пальнику і присадочной дроті повідомляйте деякі коливання, амплітудою 2-4 мм. Слідкуйте, щоб оплавлятися кінець дроту не виходив із зони захисного газу і не подавайте його в зварювальну ванну занадто різко. В кінці шва закладіть зварної картер краплею розплавленого металу дроту, одночасно відводячи або відключаючи дугу.