Як знайти людину за логіном.

У деяких випадках логін в мережі інтернет це все, що ми знаємо про нового знайомого або старого друга, з яким давно не спілкувалися. Володіючи такою мізерною інформацією важко розраховувати на те, що в підсумку людини можна знайти за логіном. Але спробувати все ж варто.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Логін це не так вже й мало. Оскільки, якщо одного разу користувач інтернету придумав вдалий логін, то, як правило, він намагається його використовувати при реєстрації у всіх соціальних мережах і на форумах. Адже один розклад букв набагато легше запам'ятати, ніж придумувати знову і знову різні комбінації.
2
Свій пошук варто почати саме з соціальних мереж. «ВКонтакте», «Мій світ», «Однокласники», «Моє коло», електронна пошта, ICQ і «Мейл агент» - це лише мала частина популярних в нинішній час сайтів і програм, де зареєстровані мільйони користувачів. Можливо, один з цих десятків тисяч людей і є ваш знайомий.
3
Зайдіть на будь-який з цих сайтів під своїм логіном і паролем. Після того як ви отримаєте допуск до всіх послуг порталу, потрібно знайти кнопку «Пошук». Така є в усіх соціальних мережах без винятку. В меню, яке виведеться на екран, вводите всю інформацію, якою володієте про людину. Якщо ви знаєте тільки логін, то його і напишіть в поле пошуку. Після всіх цих дій натисніть кнопку із зображенням лупи. Вона зазвичай знаходиться праворуч від вікна пошуку.
4
Потім на вже оновленій сторінці здадуться всі знайдені по вашому запиту результати, тобто імена та прізвища людей, які використовують цей або ж схожий логін в інтернеті. Вам залишиться лише переглянути їх сторіночки, знайти потрібну людину і додати до себе в друзі.