Як вставити в текст шаблон.

Презентації, створені в Microsoft PowerPoint, являють собою мультимедіа-контейнери, які вбирають у себе зображення і аудіоматеріали. Для створення простого шаблону, що включає картинку і текст, достатньо скористатися текстовим редактором з пакету програм Microsoft Office.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Роботу з міні-презентацією слід починати з підготовки матеріалів: виберіть зображення і придумайте текст, який буде використаний. Бажано розмістити відповідні файли в спеціальному каталозі або на робочому столі. Запустіть програму і створіть новий документ, для цього натисніть клавіші Ctrl + N.
2
Введіть початковий текст до того, як будете вставляти зображення в поточний документ (за умови, що це потрібно). Якщо текст вам не потрібен, перейдіть до додавання зображення. Скористайтеся верхнім меню «Вставка»: виберіть розділ «Малюнок» і пункт «З файлу».
3
У вікні необхідно вказати пункт до спеціального каталогу, в який ви скопіювали потрібні файли. Вибір каталогу можна зробити через верхнє меню, що випадає або бічну колонку з закладками в лівій частині вікна. Виберіть картинку і підтвердіть свій вибір, натиснувши клавішу Enter або кнопку «Зберегти».
4
Шаблон міні-презентації можна вставити в текст за допомогою копіювання і вставки зображення, іншими словами, вам потрібно скористатися буфером обміну. Відкрийте папку з файлами, виберіть потрібний, викличте контекстне меню і клацніть мишею по рядку «Копіювати». Контекстне меню відкривається при натисканні правою кнопкою миші на об'єкті чи при натисканні відповідної клавіші на клавіатурі після виділення об'єкта. Більшість виробників клавіатур розміщують її між Alt і Ctrl.
5
Команди копіювання і вставки завжди можна замінити поєднаннями клавіш, наприклад, Ctrl + C і Ctrl + V або Ctrl + Insert і Shift + Insert. Також ви можете використовувати зображення в документі, попередньо перетягнувши їх мишкою. Вам потрібно тільки затиснути картинку, перенести на потрібне вікно в панелі задач і потім вибрати місце для розміщення в документі.