Як повернути радар.

Щоб перемогти в Counter-Strike, зовсім не обов'язково стріляти краще за всіх. Іноді достатньо вести себе хитріше всіх, використовуючи допоміжні інструменти. Одним з них є радар, який допомагає орієнтуватися на полі бою.
Інструкція
1
Зайдіть в налаштування гри. Зверніть увагу, чи включений пункт «Радар» в меню «Інтерфейс».
2
Згадайте, не встановлювали ви останнім часом моди для гри. Через них опція включення радара може не працювати. Щоб її повернути, треба знайти в інтернеті і завантажити файл hud.txt для Counter-Strike. Помістіть його в каталог ігри/cstrike. Перевірте, чи з'явилася опція включення радара в меню гри.
3
Скористайтеся консоллю. У головному вікні налаштувань відзначте галочкою функцію «Активувати консоль». Під час одиночної гри клікніть по клавіші «тильда» (~), після чого відкриється командний рядок. Скористайтеся командами drawradar і hideradar, щоб включити або відключити радар. Крім того, корисною командою стане cl_radartype (зі значенням 1 або 0), яка відповідає за присутність або відсутність прозорої мінікарти.
4
Встановіть чіти. Пам'ятайте, що хоча вони і дають неоціненну перевагу в бою, це нечесний хід по відношенню до інших гравців. Крім відомим усім aimbot і wallhack часто застосовують чит RADAR, що дозволяє відображати на карті місце розташування ворогів і союзників. Для зручності управління радаром можна завантажити на комп'ютер і розпакувати в коневую папку Counter-Strike модифікацію RADAR. Відкрийте пусковий файл, запам'ятавши при цьому клавішу, що активує чит.
5
Спробуйте змінити скін радара, щоб зробити його більш помітним. Для цього створіть самі або скачайте архів з новим зображенням радара і скопіюйте в будь-яку папку на жорсткому диску. Усередині міститься декілька файлів у форматі * .spr. Розпакуйте їх в каталог/sprites в кореневій директорії гри. Якщо назви яких-небудь файлів будуть збігатися, видаліть їх старі версії (але краще зберегти резервну копію, яку можна відновити). У разі відсутності зазначеної папки створіть її самі.