Як знайти гарні фотошпалери на робочий стіл.

Можливість зміни заставки робочого столу передбачена в більшості операційних систем. Краще всього використовувати в якості віртуальних шпалер фотографічні зображення. Знайти їх можна в безкоштовних фотобанках, а також на сайті Wikimedia Commons.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт будь-якого безкоштовного фотобанку, наприклад, Stock.XCHNG. Введіть в поле пошуку одне або кілька слів англійською мовою, відповідних тематиці зображень, які ви бажаєте знайти. Незабаром завантажиться список фотографій, опису яких включають в себе ці слова.
2
Оберіть будь-яке з них. Завантажиться сторінка, на якій ви побачите збільшену копію картинки. Її горизонтальне дозвіл складе від 300 до 400 пікселів. Якщо вас це влаштує, скачайте зображення, підвівши до нього стрілку миші, натиснувши її праву кнопку і вибравши в контекстному меню пункт "Зберегти зображення» або аналогічний.
3
Якщо ж ви бажаєте завантажувати фотографії в більш високому дозволі, зареєструйтесь на сайті. Для цього перейдіть за розташованої у верхній частині сторінки посиланням Register. Заповніть всі поля. Пароль придумайте складний і введіть його в обидва призначених для цього поля. Деякі з безкоштовних мікростоков вимагають підтвердження реєстрації електронною поштою. У цьому випадку відкрийте той поштову скриньку, адреса якого ви вказали при реєстрації, і перейдіть за посиланням, отриманої в реєстраційному повідомленні.
4
Тепер увійдіть на сайт під логіном і паролем. Знайдіть на ресурсі бажану фотографію, як зазначено вище, перейдіть на її сторінку, а потім натисніть на зображення. Воно завантажиться в максимальному розмірі. Скачайте його. Після закінчення користування сайтом перейдіть за посиланням Logout.
5
На сайті Wikimedia Commons для скачування файлів в максимальному дозволі реєстрація не потрібна. Вона потрібна тільки для їх розміщення на ресурсі. Перейшовши на заголовну сторінку ресурсу, введіть ключове слово або фразу в поле Search, а потім натисніть на кнопку з лупою. Завантажаться перші двадцять результатів. Перейти на наступну сторінку можна, натиснувши на посилання Next 20, а на попередню - натиснувши на посилання Previous 20. Можна також включити режими одночасного відображення 50, 100, 250 і 500 результатів.
6
Для перегляду зображення в збільшеному вигляді натисніть на нього. Після цього його можна буде скачати в тому дозволі, в якому воно відобразиться. Нижче з'явиться список інших доступних форматів або фраза "No higher resolution available". А щоб фотографія відобразилася в максимальному якості, натисніть на неї або перейдіть за посиланням Full resolution.
Шукати робочих треба так, щоб не довелося звільняти їх через місяць. На жаль, нерідкі випадки пияцтва, ліні, злодійства. Іноді люди просто не розраховують свої сили, адже робочі спеціальності увазі відмінне здоров'я і вміння багато рухатися, не втомлюючись. Тому починати треба не з оголошення в газету.
Інструкція
1
Опишіть всі вимоги до потенційних працівників. Уявіть, що до вас прийшов новий чоловік. Як він повинен працювати, щоб ви були задоволені? Запишіть все, що приходить в голову. У списку можуть бути як спеціальні навички, так і темперамент, ставлення до шкідливих звичок, віддаленість від місця роботи. Намагайтеся не упустити жодного нюансу, все це заощадить час при відборі.
2
Визначте найпривабливішу "приманку". Уявіть, що є бригада відмінних працівників. І вони обирають, куди піти працювати. Ви повинні сказати їм щось таке, щоб вони відразу пішли до вас. Як знайти таку приманку для кращих людей? Візьміть газету з оголошеннями про роботу. Подивіться, що там написано по різних вакансіях. Чим прагнуть зацікавити робочих ? Подумайте, що ви можете повідомити, щоб це не було схоже на всі інші оголошення. Наприклад, "у нас є їдальня з дуже смачними обідами".
3
Захистіть себе від дзвінків цікавих. Якщо ви просто вкажете телефон, вам будуть дзвонити і вдень, і вночі. Будуть просто цікаві. Будуть дзвонити після того, як ви вже знайдете робочих . Загалом, все це вам здорово надоест.Можете вказати тільки один день для дзвінків. Або сказати, що зв'яжетеся самі, нехай відправлять опис досвіду роботи на e-mail.
4
Дайте оголошення в найбільшу газету. Не платіть за пошук робочих . Є газети, в яких друкують тільки вакансії. Але звертатися до вас будуть не тільки робітники. Вам подзвонять з інших подібних газет - запитають, чи відкрита ще вакансія і не бажаєте ви опублікуватися безкоштовно і у них. Вам подзвонять з безлічі кадрових агентств. Загалом, одного оголошення буде достатньо, щоб вас знайшли всі зацікавлені.
5
Переконайтеся, що до вас легко додзвонитися. Якщо вказуєте контактний телефон, подбайте про те, щоб ніхто не базікав і не займав лінію.
Зверніть увагу
При працевлаштуванні люди часто обманюють, аби отримати роботу. Ви не дізнаєтеся правди ні про здоров'я людини, ні про його здатність робити все швидко. Найвірніше - дати людині можливість тестової оплачуваної роботи протягом одного-двох днів. І вже на підставі цього робити висновки.
Корисна порада
Не просіть людей, щоб вам присилали резюме. Це слово звичайних робочих тільки лякає. Ви ж не бухгалтера і не менеджера на роботу берете. Висловлюватися мовою, зрозумілою для простих людей.