Як оновити покриття підлоги.

Пол - це невід'ємна частина будь-якої квартири. День у день він піддається найсильнішим навантажень. По підлозі ходять, бігають, ставлять на нього меблі, весь час щось роняють. Тому оновлення покриття підлоги час від часу просто необхідно. На щастя, сучасний ринок пропонує безліч самих різних підлогових покриттів, серед яких кожен може знайти найбільш підходящий для себе варіант.
Інструкція
1
При виборі матеріалу для поновлення покриття підлоги одні шукають варіант, який найлегше піддається чищенню, інші прагнуть створити найбільш комфортні умови для себе і своєї сім'ї, для третіх головне - легка і швидка установка, а деякі люди велике значення надають ціною підлогового покриття. Вирішіть, яким би ви хотіли бачити підлогу у своїй квартирі.
2
Якщо вам необхідно оновити підлогове покриття в приміщенні, постійно піддається впливу вологи, наприклад на кухні або у ванній кімнаті, віддайте перевагу кахельної плитці. Процес покриття підлоги плиткою досить-таки простий і не займає великої кількості часу. Завдяки величезній різноманітності забарвлень і фактур кахельної плитки, ви без зусиль знайдете потрібний вам варіант.
3
Для поновлення підлоги в дитячій кімнаті найбільше підходить гумове покриття. Воно володіє м'якою поверхнею, а отже, здатне захистити малюка від виникнення на його тілі саден і порізів в результаті падінь під час активних ігор. Гумове покриття підлоги відмінно витримує будь-які механічні пошкодження, легко чиститься і миється.
4
Вирішивши відновити покриття підлоги в спальні або вітальні, зверніть увагу на такий матеріал як ковролін. Він має привабливий зовнішній вигляд і відмінно зберігає тепло. По ньому приємно ходити босоніж і дорослим, і дітям. А ось чистити цей матеріал, на відміну від інших підлогових покриттів, досить-таки важко.
5
Для коридору, по якому постійно ходять люди, оптимальним матеріалом буде лінолеум, що відрізняється від інших варіантів самим простим і швидким способом укладання. Бруд і пил з нього легко видалити за допомогою вологої ганчірки. В сучасних будівельних магазинах лінолеум представлений в самому різному колірному і фактурному виконанні.
6
Одним з найпопулярніших підлогових покриттів є красивий і екологічно чистий паркет. Його дуже легко укладати і чистити. Він чудово тримає тепло і дає гарний малюнок. На сучасному ринку підлогових покриттів представлено безліч видів паркету, що відрізняються за стилем, кольором і виконанню.
7
Покриття, за зовнішнім виглядом дуже схоже з паркетом - ламінат. Основна відмінність полягає в ціні. Ламінат набагато дешевше паркету. Для укладання деяких його різновидів може знадобитися спеціальний клей.