Як поводитися з дитиною молодшого шкільного віку.

У багатьох релігіях є судження про те, що дитина несе в собі божественне начало, тому йому потрібно у всьому потурати. Частка правди в цьому є, але і тут потрібна золота середина.
Інструкція
1
Японські мудреці рекомендують дотримуватися повної свободи у вихованні. Незважаючи на вік, вони вчать тому, що дитину не можна ні в чому обмежувати. Наприклад, якщо малюк розіб'є вікно, у жодному разі його не можна лаяти. Потрібно дочекатися моменту, коли він сам зрозуміє, яку помилку зробив. Тобто по настанні ночі в кімнаті стане прохолодно, дитина замерзне. Таким чином, малюк самостійно зробить висновок про те, що вчинив погано.
2
Так як основні базові характеристики закладаються у малюка приблизно до п'яти-шести років, у дошкільному віці з ним буває важко впоратися. Наприклад, якщо дитина відмовляється ходити в школу, то не потрібно її примушувати. Це призведе до негативних асоціацій щодо навчального процесу. Постарайтеся зацікавити малюка. Зробіть акцент на ті предмети, які йому найбільш близькі.
3
Найчастіше діти в молодшому шкільному віці починають усвідомлювати всю красу самостійності. У цьому випадку не варто давати дитині повну свободу, але і кожен крок контролювати також не слід. У малюка починається період становлення особистості. Саме тому так важливо навчити дитину справлятися з труднощами самостійно.
4
Пам'ятайте, що ні за яких обставин не можна бити дитину. З ним потрібно поводитися на рівних. Інакше в малюка почне розвиватися комплекс неповноцінності. В силу віку дитині важливо, щоб з його думкою рахувалися.
Зверніть увагу
З дитиною потрібно поводитися строго, але в міру. Не забувайте і про заохочення, якщо малюк їх заслужив. В іншому випадку ви просто його разбалуете.
Корисна порада
Якщо дитина не розуміє, як виконувати домашню роботу, допоможіть йому за допомогою навідних рад, але ні в якому разі не робіть все за него.Воспітаніе в стилі японських мудреців з одного боку правильно, але з іншого - не дуже гуманне . Тому не варто цілком і повністю поводитися з дитиною так, як радять азіатські філософи.