Як вибрати ікру.

Не один святковий стіл не обходиться без червоної ікри. Саме цей делікатес в простих бутербродах, стає цвяхом столу. Даний продукт надзвичайно корисний і смачний. Поряд з корисними якостями, він має досить високою ціною. Ціна, ставить нас перед нелегким вибором. Адже так хочеться купити хорошу ікру, яка б не тільки була смачною, але і відповідала всім стандартам.

Перше, на що потрібно звернути увагу, це упаковка, в якій ікра продається. Сьогодні ікру продають у вакуумних упаковках, жерстяних банках і скляних банках. Краще, щоб ікра була в склі. З одного боку, вона точно не вступить в негативну реакцію з поліетиленом або пластиком упаковки. З іншого боку крізь скло можна побачити ікру і скласти уявлення про неї.

Друге, що потрібно знати, це як повинна виглядати ікра. Перед тим, як вибрати ікру, слід врахувати кілька нюансів.

1. Ікра повинна мати однорідний, рівномірний колір. Досить часто, недоброякісний продукт підфарбовують.

2. Ікринки повинні бути цільними і не пошкодженими, з вологою пружною поверхнею

3. Ікра не повинна бути злиплі, але і бовтатися не повинна. Трохи струсіть банку і простежте, як себе веде вміст.

4. Якщо ікра блякла, значить, вона перезріла.

5. Якщо ікра має темний помаранчевий відтінок і щільні стінки, значить, вона була зібрана з вже несвіжої риби.

Третє, про що потрібно думати - це ціна . Справа в тому, що низька ціна говорить про браконьєрське походження ікри. Браконьєрська ікра погана тим, що вона не відповідає ГОСТам. Таку ікру пакують в сумнівних місцях, вона може бути зіпсованою, переспілої або не свіжі.

Четверте, це терміни придатності. Обов'язково звертайте увагу на терміни придатності, інакше ви ризикуєте своїм здоров'ям і здоров'ям своїх близьких. Упереджено поставтеся до упаковок з подтёртим або змазаним терміном придатності. Ікру на вагу взагалі варто купувати акуратно. Краще робити це в сезон, тому як подальші умови зберігання простежити практично неможливо.

П'ята умова, правильно покупки, це виробник. Хочете вибрати ікру вищого сорту, купуйте продукцію визнаних лідерів. Слідкуйте, щоб на банці було вказано місце розфасовки і краще, якщо це буде місце, де ікру зібрали.