Як запустити процес.

Команда меню «Виконати завдання» - це, мабуть, те небагато, що залишилося в сучасних версіях Windows від часів перших операційних систем, коли доводилося вручну запускати процеси і всі виконувані файли. Але навіть сьогодні ця практична можливість може знадобитися в найнесподіваніший момент.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб запустити процес - це скористатися командою «Виконати» з меню «Пуск». Традиційно дана команда розташовується в головному меню Windows XP. В Windows Vista аналогічну роль грає рядок пошуку головного меню. Щоб запустити процес з їх допомогою, введіть або назва процесу і параметри його запуску, або надрукуйте місцезнаходження та назва виконуваного файлу. Після чого натисніть Enter на клавіатурі.
2
Однак не завжди можливо запустити процес описаним способом. Приміром, під дією поширених вірусів блокується доступ до меню «Пуск». Таким чином, ви не зможете запустити процес через команду «Виконати». В такому випадку запустіть Диспетчер завдань. Для цього одночасно натисніть комбінацію клавіш Ctrl-Alt-Del. Залежно від версії Windows, встановленої на комп'ютері ви або побачите одразу вікно Диспетчера завдань, або потрапите в меню, з якого зможете запустити Диспетчер, вибравши відповідну команду.
3
Щоб запустити процес за допомогою Диспетчера завдань, зайдіть в меню «Файл». Виберіть «Нова задача (Виконати)» та в віконці, що з'явилося, віддалено нагадує командний рядок, введіть місце розташування і параметри запуску потрібного процесу або програми. Також можна скористатися кнопкою «Обзор», вибравши місце розташування і програму вручну. Натисніть «ОК».
4
Запущену програму або процес ви побачите в списку додатків на вкладці «Додатки», а також на вкладці "Процеси". Якщо буде потрібно завершити виконання програми і зняти процес, виділіть їх в загальному переліку і натисніть відповідні кнопки на вкладках Диспетчера завдань.