Як підібрати жорсткий диск для комп'ютера.

Вибір жорсткого диска для комп'ютера є актуальною проблемою для багатьох користувачів. На ринку представлено безліч моделей з різними характеристиками. Підбирати пристрій слід відповідно з необхідними параметрами.
Інструкція
1
Визначте, скільки простору для зберігання даних вам потрібно. Серед жорстких дисків з найменшим обсягом інформації можна виділити моделі від 40 до 100 Гб, які доступні за розумною ціною. Однак якщо вам потрібно зберігати файли великого розміру, якщо у вас велика музична колекція, або ви часто займаєтеся редагуванням відео, знадобиться диск більшої ємності. Оптимальним вибором можуть стати моделі від 500 Гб до 1 Тб.
2
Перевірте сумісність жорсткого диска з рештою компонентів ПК. Якщо у вас старий комп'ютер, обов'язково перевірте наявні роз'єми і шлейфи для підключення вінчестера всередині корпусу.
3
Не забудьте перевірити швидкість обертання диска. Чим вона вища, тим швидше пристрій буде знаходити, а також переміщати інформацію. Швидкість є важливим фактором у визначенні вартості пристрою. Величина в 7200 об/хв є оптимальною, але ви можете вибрати і моделі зі швидкістю в 10 000 об/хв, щоб отримати перевагу.
4
Подивіться, яка встановлена версія програми для прискорення обробки даних між жорстким диском і процесором. Старі моделі використовують режим IDE, який має чотири варіанти ATA (Advanced Technology Attachment): ATA33, ATA66, ATA100 і ATA133. Кожне число відповідає швидкості передачі інформації в Мб. Більше число означає більш високу швидкість передачі даних. Зверніть увагу, що SATA (Serial ATA або послідовний порт) є найсучаснішою і ефективною технологією.
5
Знайдіть інформацію про останні випущених моделях жорстких дисків в будь-якому пошуковику. Почитайте відгуки покупців. Порівняйте ціни на пристрої в різних магазинах.
Зверніть увагу
Користуйтеся тільки фірмовою продукцією від таких виробників, як Seagate, Maxtor, Western Digital та ін. У цьому випадку ваш пристрій буде працювати протягом тривалого терміну.
Корисна порада
Купуйте диск більшого обсягу, ніж ви плануєте. Це допоможе уникнути непередбачених ситуацій, пов'язаних з нестачею місця для зберігання даних, з якими поступово стикається більшість користувачів ПК.Рассмотріте варіант покупки зовнішнього жорсткого диска. Він може також стати місцем для резервного зберігання даних.
Проблема вибору жорсткого диска для комп'ютера на сьогоднішній день актуальна для багатьох користувачів ПК. Існує безліч моделей пристроїв з різними характеристиками. На тлі цього підбір жорсткого диска для комп'ютера перетворюється на справжнє випробування для новачка.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Вибір жорсткого диска . Не дивно, що для багатьох початківців користувачів ПК подібне питання є досить актуальним. Величезний асортимент пристроїв запросто може поставити людину в глухий кут. Зазвичай недосвідчений користувач відразу звертається до продавця з проханням допомогти у виборі, проте не кожен продавець стане радити покупцеві дійсно корисний товар. Швидше, він продасть вам найбільш дорогий аксесуар. Так як же підібрати жорсткий диск для свого ПК?
2
В першу чергу, зверніть увагу на такий фактор, як швидкість передачі та обробки даних. Чим більшим буде даний показник, тим краще буде працювати ваш комп'ютер. Також бажано брати той жорсткий диск, частота обертання шпинделя якого, буде найбільшою. Що стосується обсягу пам'яті пристрою, то тут все залежатиме від ваших цілей. Якщо ви більшою мірою плануєте працювати за комп'ютером, то варто придивитися до моделей, обсяг яких становитиме 128-256 гігабайт.
3
Якщо ж ви плануєте зберігати на жорсткому диску велику колекцію фільмів, файлів мультимедіа та ігор, то в такій ситуації слід вибрати модель з об'ємом пам'яті більше 512 гігабайт. Оптимальним стане пристрій на один, і більш терабайт.