Як перевозити машини з Німеччини.

З Німеччини зараз перевозять досить багато автомобілів - і тому, що німецькі виробники завжди на висоті, і тому що це відносно недалеко, і в силу традиційної німецької педантичності і дбайливості по відношенню до своєї продукції, що робить такі перевезення досить вигідними .
Інструкція
1
Якщо ви хочете перевезти партію автомобілів з Німеччини, можете скористатися одним з декількох доступних на сьогоднішній день способів, які діляться на дві великі категорії: залізницею або автовозом.
2
Для залізничного перевезення ви можете скористатися варіантом транспортування автосеткамі або контейнером, причому друге явно переважніше.
3
За автомобільним дорогам ви можете вибрати для транспортування або автовози різної грузоподьемности, або перевозити за допомогою низькорамних платформ, які використовують для перевезення вантажних автомобілів та дорожньої техніки.
4
Якщо ви перевозите автомобілі з Німеччини, краще заздалегідь подумати про те, як ви буде проходити розмитнення, щоб машини ввозилися легально і ви могли їх спокійно використовувати, продавати, розбирати і так далі. Це, на жаль, завжди вимагає чималих праць і грошей. Заздалегідь ознайомтеся з усім списком необхідних дій.
5
Вартість митної очистки перевезених машин залежить від об'єму і потужності двигуна, від їх віку (машини старше 7 років, не мають раритетної та іншої особливої цінності, взагалі перевозити найчастіше недоцільно). Якщо ви не хочете займатися цим питанням, то для розмитнення краще звернутися за допомогою до відповідної транспортну компанію. Грамотні фахівці нададуть вам консультацію і візьмуть на себе більшу частину турбот.
6
Якщо ваша задача - просто доставити до Росії автомобіль, куплений вами в Німеччині, що називається, «своїм ходом», то, мабуть, митниця - єдина серйозна перешкода. Тут можна порадити тільки: заздалегідь ознайомитися з усіма нюансами оформлення документів на митниці; грамотно заповнити всі видані вам паперу; враховувати, що в процесі оформлення машини важливу роль відіграє людський фактор, і намагатися зберігати спокій.