Як завести на mail ru поштову скриньку.

Mail.ru - це національна поштова служба, яка дозволяє будь-якому користувачеві мережі створити особистий електронний ящик. Причому зробити це можна абсолютно безкоштовно. Процедура реєстрації нескладна, вона не забере у вас багато часу.
Інструкція
1
Перший крок, який необхідно виконати, - це вписати адресу mail.ru в адресний рядок вашого браузера. Як тільки ви перейдете по посиланню, в лівому верхньому кутку сторінки ви побачите вікно авторизації. На ньому є напис «Реєстрація у пошті», клікніть по ній. Далі перед вами з'явиться анкета, в яку потрібно буде ввести деякі особисті дані.
2
Заповніть поля: прізвище, ім'я, дата народження, стать, місце проживання. Вкажіть ім'я вашого електронного ящика. Врахуйте, що бажане ім'я може виявитися зайнято. У такому випадку систему запропонує кілька альтернативних варіантів заміни. З латинських рядкових і заголовних букв складіть пароль. До речі, в ньому також повинні міститися і цифри від 0 до 9.
3
В наступному полі повторіть вказаний пароль. Не забудьте ввести номер вашого мобільного телефону. У майбутньому це може стати в нагоді вам для швидкого і безпечного відновлення паролю через SMS-повідомлення. Ще одна графа, обов'язкова для заповнення, - це секретне питання, а також відповідь на нього. Як нього ви можете встановити, наприклад, дівоче прізвище своєї матері або номер паспорта.
4
Після заповнення анкети запишіть на всякий випадок всі важливі дані на окремий листок або просто збережіть їх на комп'ютері. Вони знадобляться вам, якщо ви забудете свій логін або пароль.
5
Для завершення процедури реєстрації введіть контрольні цифри з картинки і натисніть кнопку «Зареєструвати поштову скриньку». Тепер ви можете обмінюватися листами зі своїми друзями, товаришами по інтересам і однокласниками. До речі, щоб інші користувачі могли швидше знайти вас, заповніть ще одну невелику анкету (вкажіть, наприклад, де ви коли-небудь вчилися).
6
Натисніть на напис «Зберегти і перейти в поштову скриньку». Відразу після реєстрації ви побачите цифру навпроти папки «Вхідні». Це буде вітальне повідомлення від служби підтримки абонентів mail.ru.