Як налаштувати частоти всіх каналів.

Кількість каналів у кабелі колективної антени може досягати декількох десятків. Вносячи плату за користування цією послугою, абонент може і не підозрювати про їх кількість. Знайти всі доступні канали допоможе вбудована в більшість телевізорів функція автопоиска.
Інструкція
1
Переконайтеся, що до телевізора, крім низькочастотних кабелів, підключений і кабель колективної антени (безпосередньо або через відеомагнітофон, DVD-рекордер або інший аналогічний пристрій). При необхідності здійсните всі необхідні підключення, попередньо знеструмивши всі апарати.
2
Підключіть всі апарати назад до мережі. Увімкніть живлення кожного з них. Натисніть на пульті дистанційного керування кнопку Menu. В меню, яке з'явиться на екрані, виберіть пункт або вкладку під назвою «Канали» або аналогічним. Потім виберіть підпункт, який, залежно від моделі приладу, може називатися «Автонастройка» або «Автопошук».
3
Почнеться процес пошуку всіх доступних каналів - спочатку метровий, а потім і дециметрових. Ця процедура може зайняти до декількох хвилин. Якщо при цьому були включені відеомагнітофон і DVD-рекордер, знайдуться і частоти вбудованих в них модуляторів. Таким чином, ви отримаєте можливість переглядати на них фільми як через низькочастотні входи телевізора, так і через його антенне гніздо. У другому випадку якість зображення буде дещо гірше.
4
Коли автонастройка завершиться, виберіть у вкладці «Канали» пункт під назвою «Сортування», «Ручне сортування» або аналогічним. Спосіб сортування залежить від моделі телевізора, а зазвичай він здійснюється наступним чином. Клавішами з вертикальними стрілками виберіть канал, натисніть середню кнопку, потім клавішами з вертикальними стрілками підійміть або опустіть його на бажане місце, після чого знову натисніть середню кнопку.
5
Налаштуйте телевізор на канал, відповідний частоті модулятора відеомагнітофона або DVD-рекордера. Кожен з цих апаратів налаштуйте аналогічним чином - спочатку здійснивши автопошук, а потім - ручне сортування. Потім вимкніть усі прилади.