Як завантажитися з безпечного режиму.

Безпечний режим завантаження Windows відрізняється від звичайного тим, що в ньому завантажується мінімум драйверів і утиліт, необхідних для роботи операційної системи. Програма, яка викликала збій, в цей час відключена, і її легко видалити. Для того, щоб завантажитися в безпечному режимі виконайте наступні дії.
Інструкція
1
Вийміть оптичний диск з дисковода.
2
Натисніть кнопку «Reset» на системному блоці, щоб перезавантажити комп'ютер.
3
Під час завантаження операційної системи, ще до появи логотипу Windows, натискайте кнопку «F8». Перед вами відобразитися меню додаткових варіантів загрузкі.В випадку, якщо на комп'ютері встановлено дві операційні системи і більш, то відразу після завантаження вам треба вибрати ту, яку ви хочете завантажити в безпечному режимі. Потім натискайте «F8».
4
Пересуваючись стрілками вгору/вниз, виберіть пункт меню «Безпечний режим» і натисніть кнопку «Введення» на клавіатуре.В випадку, якщо на комп'ютері встановлено пароль на обліковий запис адміністратора, то операційна система запропонує ввести його. Введіть пароль і натисніть «Введення» .Після завантаження Windows, в кожному кутку екрану, буде напис «Безпечний режим».