Як зняти фільм про машину.

У володаря незвичайного автомобіля, наприклад, старовинного або підданого тюнінгу, може виникнути бажання розповісти про нього іншим. Один відеоролик, навіть короткий, може виявитися значно цікавіше добірки статичних фотографій.
Інструкція
1
Відеоогляд машини почніть з показу її зовнішнього вигляду. Обійдіть з камерою навколо неї, показавши з усіх боків. Не забувайте при цьому розповідати про те, чим автомобіль відрізняється від серійного (якщо він тюнінгований), або в якому році він випущений, і які з елементів зовнішньої обробки на ньому замінялися на неоригінальні (якщо він старовинний). Незвичайні елементи обробки покажіть поблизу. Світлові прилади можна зняти в працюючому вигляді.
2
Відкрийте капот і покажіть моторний відсік. Нехай помічник, що знаходиться в кабіні, обов'язково попередньо поставивши важіль коробки передач в нейтральне положення, заведе і зупинить двигун, щоб глядачі змогли почути його звук. Цю частину відеофільму слід обов'язково знімати на відкритому повітрі. Деякі з приладів, що знаходяться в моторному відсіку, можна також показати поблизу.
3
Настала пора зняти інтер'єр салону. Тут зробіть основний акцент на приладовій панелі, але не забудьте і про стінках, стелі, світильниках, кріслах. Покажіть як виглядають прилади на світлі і в темряві, який колір їх підсвічування. Увімкніть магнітолу і покажіть її, але регулятор гучності встановіть на нуль. Якщо в звукову доріжку фільму потрапить яка-небудь мелодія, навіть короткий її фрагмент, система блокування вмісту на відеохостингу може автоматично зробити весь фільм німим. А тоді глядачі не почують ваш розповідь. Прослідкуйте, щоб на всьому протязі відеоогляду взагалі не звучала якась музика.
4
Заключна частина відеорассказа може включати в себе кадри про поїздку на автомобілі. В цілях безпеки не тримайте камеру під час водіння самі, а довірте це помічникові. Одну частину поїздки можна знімати, направивши камеру вперед, а іншу - направивши її вбік. Нарешті, фінальна сцена всього відеофільму може включати в себе кілька секунд зйомки із заднього вікна машини. Саме на ці кадри накладіть (наприклад, програмою VirtualDub) титри «Кінець фільму».
Якщо вам так і хочеться отримати свою хвилину слави на великому екрані, знайдіть спосіб заявити про себе. Найпростіше це зробити, почавши зніматися в масовках фільмів і телепередач. Але по той бік екрану зовсім не проста робота. Будьте готові до того, що навіть акторам масовки доводиться викладатися на зйомках не менше, аніж справжнім кінозіркам.
Інструкція
1
Спробуйте свої сили в якості глядача на зйомках телевізійних передач. По-перше, масовка на передачах потрібно практично постійно. І організатори намагаються, щоб глядачам особи не надокучили. Тому, дуже складно потрапити на велику кількість передач - «масовиків» відстежують. Звичайно, ніхто не заборонить вам після відвідування політичної передачі плескати в долоні вже на дитячої розважальної.
2
Оцініть свої сили і можливості. Зйомки будь-якої передачі займають багато часу. Те, що ми бачимо на екрані протягом години, в реальній ситуації займає 5-6 годин практично безперервної роботи. Робиться багато дублів, відбуваються різні накладки і весь процес не такий захоплюючий, як його результат. Враховуйте це особливо в тих випадках, коли берете на зйомки дітей. Навіть дитячі передачі знімаються довго, нехай і з перервами. Обов'язково візьміть з собою воду і їжу - масовку вкрай рідко годують. Зараз практично на будь-яких зйомках глядачам платять. Але гроші це чисто сімоволіческіе. Якщо ви прийшли на зйомки з дитиною, то йому теж заплатять. Іноді організатори роздають подарунки від спонсорів проекту.
3
Набагато складніше потрапити в масовку зйомок серіалу, телевізійного чи художнього фільму. Адже спочатку вам треба пройти кастинг. На кастинг запрошуються ті, хто підходить під шукані дані. Як правило - це стать, вік, зовнішній вигляд, іноді фізичні особливості. На кастинг треба принести з собою фотографію на весь зріст, одягнутися відповідно до вимог кастинг-директора. З вами зроблять фото і відео-проби. Дуже рідко в той же день можуть повідомити, що ви підходите. Якщо ви все-таки підійшли, вам обов'язково зателефонують і запросять вже на зйомки. Плюсом таких зйомок є те, що ваше фото заносять в базу акторів масовки, а значить, ваші шанси ще раз потрапити на знімальний майданчик збільшуються
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jQB6kNDzgAk