Як прошити Самсунг gt s5230. Як перепрошити самсунг.

Практика показує, що установка нової версії прошивки в мобільний телефон дозволяє поліпшити якість роботи апарату. Крім того, нерідкі випадки, коли процес зміни прошивки приводив до появи нових функціональних можливостей пристрою.
Вам знадобиться
  • - MultiLoader;
  • - файл-прошивка;
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Почніть з підготовки програмного забезпечення та фалів, які будуть потрібні вам для зміни прошивки мобільного телефону. Скачайте додаток MultiLoader. Використовуйте п'яту версію програми. Це дозволить виключити певні неполадки, виявлені в попередніх комплектах.
2
Виконайте завантаження файлів прошивки. Для цього використовуйте офіційний форум, присвячений мобільним пристроям Samsung. Не завантажуйте файли прошивки з неперевірених ресурсів. Це може привести до псування апарату.
3
Здійсніть з'єднання мобільного телефону з комп'ютером за допомогою USB-кабелю. Ні в якому разі не намагайтеся прошити пристрій через канал Bluetooth. Вам навряд чи вдасться коректно завершити зміну мікропрограми.
4
Запустіть додаток MultiLoader. В стартовому меню вкажіть тип платформи BRCM2133. Активуйте режим зміни мікропрограми на мобільному пристрої. Для цього утримуйте клавіші включення і додавання гучності. Відпустіть кнопки після появи повідомлення Download на дисплеї телефону.
5
Натисніть кнопку Port Search в меню програми MultiLoader. Після визначення пристрою перейдіть до режиму Full Download. Відразу після цього запуститься меню провідника. Вкажіть файли прошивки. Для коректної прошивки пристрою використовуйте файли з розширеннями Bin, Rc1, Rc2 і Ffs з каталогу Bootfiles і всі файли папки Calset.
6
Після підготовки режиму прошивки натисніть кнопку Download. Дочекайтеся завершення роботи додатку. Не натискайте клавіші телефону в цей період. Після автоматичного включення мобільного пристрою від'єднайте USB-кабель.
7
Перевірте працездатність нової прошивки. Виконайте скидання налаштувань мобільного телефону, набравши сервісний код * # 1234 #.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_tvJQkT_WhY