Як знайти на Nokia 5530 гри.

Nokia 5530 XpressMusic - практичний смартфон, створений на платформі Symbian 9. Для нього можна завантажити і встановити безліч корисних додатків, програм та ігор.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Щоб гра встановилася в Nokia 5530 і коректно працювала, вам необхідно завантажити файл у форматі * .sis. Даний тип файлів є виконавчої програмою і підходить для телефонів на платформі Symbian.
2
На офіційному сайті Nokia в розділі «Додатки» ви можете завантажити вподобані ігри для свого телефону. В меню сайту зробіть пошук по моделі Nokia 5530 і виберіть вподобану гру. Асортимент додатків на сайті досить вузький, але ігри відрізняються відмінною якістю.
3
На різних сайтах, присвячених телефонами Nokia, ви можете знайти і зберегти велику кількість програм, ігор і додатків. Наприклад, сайт WorldNokia.ru пропонує широкий вибір * .sis файлів. Прочитайте докладний опис до ігор, а так само перегляньте реальні скріншоти програм, що дозволить вам оцінити якість і геймплей. Завантажену гру необхідно перенести на телефон і встановити.
4
На сайт WorldNokia.ru ви так само можете зайти прямо з мобільного телефону безкоштовно зберегти ігри та програми в пристрій. Ця функція дуже зручна, оскільки ви отримуєте доступ до ресурсу 24 години на добу, і знайти потрібну програму в будь-який час не складе труднощів.
5
Якщо вам сподобалася гра у форматі * .sis, але вашої моделі телефону немає в списку відповідних пристроїв, спробуйте завантажити її і перенести на телефон. Можливо, адміністратор не встиг внести ваш мобільний в перелік. Телефон може відразу показати, що програма не підходить для даної моделі, з'явиться відповідний значок поряд з файлом. Якщо все гаразд, спробуйте запустити додаток, воно може працювати правильно.
Зверніть увагу
Деякі сайти пропонують скачування ігор на платній основі, уважно читайте умови користування ресурсом.
Корисна порада
Якщо гра не встановлюється в телефон, спробуйте знайти інший sis-файл, зробивши пошук за назвою.